جستجو

اخبار

نکاتی برای از بین بردن حلقه‌های سیاه زیر چشم با آرایش

دوشنبه, 18 اسفند,1393

حلقه‌های سیاه زیر چشم باعث می‌شوند تا چشمان و صورت شما خسته به نظر برسند. در ادامه مطلب، ما نکاتی برای پوشاندن این تیرگی‌ها، به شما می‌گوییم.

آرایش نه‌تنها نقاط قوت چهره شمارا نمایان‌تر می‌کند، بلکه نقاط‌ ضعف و ایرادات چهره را نیز برطرف می‌کند و همچنین، حلقه‌های سیاه و پف چشم‌ها را نیز می‌پوشاند. ببینید چطور می‌توانید این تیرگی‌ها را بپوشانید:

از کانسیلر استفاده کنید

چند نقطه از کانسیلر مایع زیر چشم خود بگذارید و به‌خوبی روی پوست و اطراف چشم پخش‌کنید. دقت داشته باشید، حتماً کانسیلر بارنگ پوست شما مطابقت داشته باشد.

از موس یا فونداسیون استفاده کنید

با استفاده از یک موس سبک یا پنکیک، کانسیلر را روی پوست ثابت کنید. با استفاده از یک‌قلم مو، کمی پودر پنکیک به زیر چشمانتان بزنید. با انگشتانتان به‌آرامی آن را پخش‌کنید. اگر بیش‌ازاندازه از پودر استفاده کردید، با یک دستمال آن ناحیه راکمی محوکنید.

از آرایش چشم کمک بگیرید

یک خط چشم ضخیم روی پلک بالا و پایین بکشید، از یک سایه پررنگ استفاده کنید و در انتها به یک اندازه روی مژه‌های پلک بالا و پایین، ریمل بزنید.

چطور آرایش چشمی صحیح داشته باشیم

برای آرایش چشم از یک خط‌ چشم مایع استفاده کنید زیرا، راحت‌تر قابل‌استفاده است و ماندگاری بیشتری نیز دارد.

قبل از آرایش کمی پودر مات اطراف چشم‌ها بزنید تا آرایش‌ چشم‌ها ماندگارتر شود. از محصولات آرایشی ضدآب استفاده کنید تا به‌آسانی پاک نشوند، این محصولات را از اکثر فروشگاه‌های آرایشی می‌توانید تهیه کنید.

و نکته آخر، برای هیدراته نگاه‌داشتن چشمانتان، هر شب قبل از خواب، اطراف چشم‌‌ها را با یک مرطوب‌کننده ملایم، ماساژ دهید.

 

منبع

فیلترها
Sort
display