جستجو

اخبار

نکاتی برای استفاده از کرم ضد آفتاب

سه شنبه, 19 خرداد,1394

کرم ضد آفتاب تنها زمانی از شما در برابر آفتاب محافظت می‌کند که از قوانین زیر پیروی کنید. کلید استفاده از کرم ضد آفتاب، یافتن محصولی است که مناسب نیاز شماست.

اگر می‌خواهید که ضد آفتاب، بیشترین تأثیر را داشته باشد، باید از آن به‌درستی استفاده کنید. منتظر نمانید تا لب دریا یا برای پیاده‌روی بروید. بهترین اثر آن زمانی است که پس از ۳۰ دقیقه ضد آفتاب جذب پوست شما می‌شود.

شما باید از یک اونس ضد آفتاب برای پوشش تمام بدن استفاده کنید. بسیاری از افراد به‌اندازه‌ی کافی از کرم‌های ضد آفتاب برای بیشترین حفاظت استفاده نمی‌کنند، بنابراین بهتر است که میزان بیشتری استفاده کنیم. تصور مناسب برای یک اونس یک لیوان مدرج یا یک توپ گلف است.

قبل از استفاده از کرم، آن را تکان دهید تا مطمئن شوید که تمام مواد مؤثر باهم مخلوط شده‌اند. مطمئن شوید که هیچ منطقه‌ای را فراموش نکرده‌اید. ممکن است که بخواهید از سرتاپا را کرم بزنید. یا اگر می‌دانید که نقاط مهم را فراموش می‌کنید، به خودتان، پاها و پشت گردن را یادآوری کنید و عادت کنید ضد آفتاب را اول در این مناطق بگذارید، سپس به بقیه نواحی بدن کرم بزنید. مطمئن شوید که دست‌ها، پشت زانوها، شانه‌ها و قسمتی که موها هستند را پوشانده‌اید. لب‌هایتان را فراموش نکنید. لب پائین، یکی از شایع‌ترین نواحی برای سرطان پوست است. بنابراین خیلی مهم است که از کرم لب با اس پی اف ۱۵ یا بالاتر برای هرزمانی که بیرون می‌روید استفاده کنید.

قانون کلی این است که کرم را هر دو یا سه ساعت تجدید کنید. اگر به شنا می‌روید یا زیاد عرق می‌کنید، از ضد آفتاب ضد آب استفاده کنید. به‌عبارت‌دیگر شما باید بعد از هر شیرجه یا شرکت در فعالیت شدید جسمی، کرم را تجدید کنید.

فیلترها
Sort
display