جستجو

اخبار

نکاتی برای داشتن برنامه مراقبت‌های زیبایی روزانه همگام با محیط‌زیست

چهار شنبه, 13 اسفند,1393

 

اگر به‌سلامت محیط ‌زیست خود، اهمیت می‌دهید پس چطور است برنامه روزانه‌ای برای مراقبت از زیبایی داشته باشید، که برای محیط‌ زیست نیز مفید و بی‌ضرر باشد؟

ما به شما می‌گوییم چطور می‌توانید این کار را انجام دهید.

این روزها اکثر شرکت‌ها و برندهای آرایشی و بهداشتی، محصولات خود را در بسته‌بندی‌های قابل بازیافت ارائه می‌کنند. پس دفعه بعد که رژ لب جدید خود را از جعبه بیرون آوردید، جعبه را در سطل زباله نیندازید و آن را نگاه‌دارید تا به‌منظور دیگری، دوباره از آن استفاده کنید.

در هنگام خریدن محصولات زیبایی، به برچسب آن‌ها توجه کنید. محصولات زیبایی مخصوصی وجود دارند که، با معیارهای حفظ سلامت محیط‌ زیست تولید می‌شوند، بدین معنی که از کم‌ترین و کوچک‌ترین بسته‌بندی‌ها استفاده می‌کنند و یا شرایط تولید محصولاتشان، تابع حفظ سلامت محیط‌ زیست می‌باشد. به دنبال محصولات ارگانیک باشید و محصولاتی که لیست بلند‌بالایی از ترکیبات را دارند، کنار بگذارید. همچنین می‌توانید از قلم‌مو آرایشی، برس مو و مژه‌های مصنوعی که از الیاف طبیعی ساخته‌شده‌اند، استفاده کنید.

‌‌یکی از بهترین راه‌ها برای حفظ محیط‌ زیست، مصرف بهینه آب است، پس فراموش نکنید از این به بعد، از حداقل میزان آب لازم برای استحمام و دوش گرفتن استفاده کنید.

 

منبع

فیلترها
Sort
display