جستجو

اخبار

نکاتی برای داشتن ظاهری خیره‌کننده در مهمانی

شنبه, 09 اسفند,1393

دکتر گیران لوهیا، متخصص پوست و مو از آمریکا، نکاتی بسیار ساده در خصوص دست یافتن به ظاهری فوق‌العاده قبل از رفتن به هر مهمانی و مراسم را، در اختیار ما گذاشته‌اند.
مقدار فراوانی آب بنوشید
رساندن آب کافی به بدن، یک امر بسیار مهم می‌باشد. هرچه بدن شما کم‌تر از میزان کافی آب دریافت کند، پوست شما نیز به همان میزان خشک و رنگ‌پریده به نظر خواهد رسید. برای افزایش مواد مغذی پوست، سعی کنید آب‌میوه‌های طبیعی یا ترکیب آب و لیموترش بنوشید.
از مدتی قبل برای وکس یا لیزر جهت از بین بردن موهای زائد برنامه‌ریزی کنید
اقدام برای از بین بردن موهای زائدتان در روز مراسم و یا قبل از آن باعث ایجاد حساسیت در پوست شما می‌شود و باید حداقل دو تا سه روز قبل از مهمانی، برای این کار اقدام نمایید.
مراقبت‌های زیبایی پوست در منزل
کسانی که عاشق استفاده از ماسک‌های خانگی می‌باشند، یک یا دو روز قبل از مهمانی از ماسک‌ها استفاده کنند. ترکیبی از ماست، روغن‌زیتون و انبه، یک ماسک زیبایی و درمان خانگی عالی به‌حساب می‌آید، که به درخشان و روشن‌تر شدن پوست شما بسیار کمک می‌کند.
پاک‌سازی پوست نداشته باشید
به‌هیچ‌عنوان از محلول‌های پاک‌کننده قوی و ناملایم برای پاک‌سازی پوستتان استفاده نکنید، زیرا باعث قرمز و ملتهب شدن پوست می‌شوند و به شما ظاهری نه‌چندان مناسب، برای رفتن به هر جشن یا مهمانی می‌دهد. در حقیقت، پاک‌سازی را کاملاً از برنامه مراقبت از پوست خود خارج نمایید.
با متخصص پوست خود ملاقات داشته باشید
اگر می‌خواهید ظاهری جذاب پیدا کنید و تغییرات مسحورکننده‌ای در پوستتان داشته باشید، حتماً به متخصص پوست خود مراجعه کنید. او می‌تواند برای شما روش‌های مختلف درمانی را تجویز کند، که می‌توانند تأثیر سریع و فوق‌العاده داشته باشند و همچنین متخصص پوست شما، مشکلات پوستی‌تان را برای همیشه درمان می‌کند.

فیلترها
Sort
display