جستجو

اخبار

نکاتی درباره مو و محصولات مرتبط با آن

دوشنبه, 19 مرداد,1394

اینکه آیا شما از محصولات مراقبت از رنگ مو استفاده می‌کنید(برای موهای رنگ‌شده), آب‌رسان(برای موهای خشک)، پاک‌کننده عمیق ( برای موهای چرب)، به یاد داشته باشید که شما ممکن است گاهی اوقات مجبور به تغییر رویه در محصولات و به تبع آن فرمولاسیونی که موهایتان به آن عادت کرده‌اند، باشید. نوع موهای شما بسته به نوع آب‌وهوا و میزان گرمایی که می‌تواند رطوبت را از موی شما بزداید، تغییر می‌کند.

نرم‌کننده‌های بدون نیاز به آبکشی: زمانی که شما به آب‌رسانی بیشتر نیازی ندارید، این حالت‌دهنده می‌تواند به‌عنوان یک نرم‌کننده و محافظ گرما بکار رود.

شامپوی خشک: در کنار جذب چربی از موهای شسته نشده, می‌تواند به موهای تمیز نیز حجم دهد.

اسپری حالت‌دهنده مو: دارای فرمول جدیدتر و سبک‌تری برای حفظ موهای شینیون شده و همچنین وز مو را برطرف می‌کند و به موها حجم می‌دهد.

یک برس مناسب: برس موی حیوانات بهترین انتخاب برای پخش کردن چربی طبیعی در سراسر مو است، اما غالباً گران است. اگر قیمت آن بیش از توان شماست، در جستجوی برسی که ترکیبی از موی حیوانات و موهای پلاستیکی است، باشید.

خشک‌کننده مو: مهم‌ترین ابزاری است که باید برای آن هزینه کنید. اتوی موی یونی با توان بالا (حداقل 1200) که از طریق سرعت بخشیدن به خشک شدن موها،به کاهش آسیب‌دیدگی کمک می‌کند. و هر چه آسیب کمتر باشد, درخشش مو بیشتراست.

فیلترها
Sort
display