جستجو

اخبار

نکاتی در مورد استایل موی دم‌اسبی کج

دوشنبه, 25 خرداد,1394

 

موی دم‌اسبی کج، یکی از ساده‌ترین و متنوع‌ترین مدل موهایی است که می‌توانید داشته باشید. این مدل، راه‌حل بسیار خوبی برای دور کردن موها از روی صورت و مقابله با هرگونه معضلی است که موها در هنگام پیاده‌روی عصرانه سریع یا یک روز شلوغ و گرم در باشگاه به وجود می‌آورند.

زمانی که شما می‌خواهید از این مدل استفاده کنید، یکی از چیزهایی که نیاز است در موردش تصمیم بگیرید، حالت موهای شماست که می‌خواهید صاف باشد یا حالت دار. این مدل به نوع موی شما و ظاهر شما بستگی دارد. همین‌طور می‌توانید از مدل نیمه استفاده کنید. پایین موها فرفری و در بالا نزدیک به گیره موی دم‌اسبی جایی که مو به سمت عقب کشیده می‌شود،صاف باشد.

پس‌ازآن شما باید در مورد لوازم جانبی که می‌خواهید برای مدل موی خود استفاده کنید فکر کنید. می‌توانید از کش مویی روشن با الگویی استاندانه استفاده کنید یا از کش پلاستیکی باز استفاده کنید. همچنین می‌توانید از یک کلیپس برای نگه‌داشتن موها در یک سمت استفاده کنید. اغلب استفاده از یک هدبند می‌تواند این تصویر را کامل کند.

برای اینکه موی دم‌اسبی زیبایی داشته باشید باید تمام موها را به یک‌طرف برس بزنید. بخشی از موها را می‌توانید به‌صورت مستقیم یا زیگزاگ جمع کنید. موها باید پشت گوش شما جمع شوند.

با ارتفاع موها بازی کنید.می‌توانید یک مدل‌بالا یا پایین داشته باشد. اگر موهای بلندی داشته باشید،گزینه‌های بیشتری دارید چراکه امکان بازی بیشتر با مو برای شما فراهم است. زمانی که موهای خود را در محل موردنظر جمع‌آوری می‌کنید، یک کلیپس یا باند به آن وصل نمایید. برای پایان کار از مقداری اسپری مو استفاده نماید. شما می‌توانید از اسپری فقط نزدیک کلیپس یا باند استفاده کنید یا روی تمام دم‌اسبی برای براق‌تر به نظر آمدن مو استفاده کنید.

فیلترها
Sort
display