جستجو

اخبار

نکات ساده آرایشی برای داشتن ظاهری مانند ستارگان سینما

سه شنبه, 02 تیر,1394

نکات ساده‌ای وجود دارند که باعث می‌شوند وقت خود را کمتر جلوی آینه صرف  کنید و تنها در چند مرحله عالی به نظر برسید. ما چند نکته که می‌تواند شمارا شبیه یک ستاره  کند و بیشتر برای استفاده روزمره مناسب است، با شما در میان می‌گذاریم. اما اجازه دهید شروع کنیم.
نکات زیبایی آسیایی
اگر شما از طرفداران کارتون، فیلم‌ها و بازی‌های مانگاو ژاپنی  هستید، به طرز چشمگیری خط  زیر چشم را  ترجیح می‌دهید. بنابراین شما باید خط چشم‌های تیره بر روی پلک بالا را  انتخاب کنید. این کار، تأثیری که شما به دنبال آن هستید را افزایش می‌دهد. برای مصرف مقدار زیادی ریمل، تردید نکنید اما با استفاده ازرژگونه صورتی یا هلویی رنگ، به‌صورت خود درخشش بدهید. برای داشتن چشمانی بزرگ‌تر، برخی از دختران از خط چشم‌سفید در پایین چشم خود استفاده می‌کنند که این کار مؤثر است. این ترفند باعث می‌شود که چشم‌ها، بزرگ‌تر و روشن‌تر به نظر برسد.
نکات آرایشی چشم‌گربه‌ای
‌یکی از جالب‌ترین  و مورداستفاده‌ترین روش‌ها است. این شیوه به‌آسانی به دست می‌آید و نکته آن مربوط به خط چشم است. با استفاده از خط چشم تیره نرم در سراسر چشم خود، خطی بکشید  و قسمت  فوقانی پلک را ضخیم‌تر کنید. ابرو را بامداد ابرو پرکنید. دو یا سه لایه ریمل سیاه بزنید  و به  ابروی خود  ظاهری، قوسی  شکل بدهید. با زدن رژ لب قرمز یا صورتی بسته به رنگ پوستتان، ظاهری زیبا داشته باشید.
نکات آرایشی عروسکی
صورت تازه، بسیار متداول است. چگونه به آن دست‌یابید؟ به یاد داشته باشید که حداقل آرایش را انجام دهید. از سایه چشم بی‌رنگ و براق  استفاده کنید. رسیدن به ظاهری عروسکی، آسان  است. از خط چشم‌سیاه در داخل پلک بالا استفاده  کنید و دنباله آن به گوشه بیرونی را بکشید. مژه مصنوعی  و رژ لب صورتی یا قرمزرنگ استفاده کنید.
چشمانی روشن برای شما
تابستان درراه است. ظاهر این فصل در سایه چشم روشن به رنگ آبی، بنفش، صورتی، سبز و زرد است. تابستان فصل است با پایه‌ی. از ریمل رنگی استفاده کنید . از خط چشم تیره اجتناب کنید، چون صورتتان را تیره می‌کند.

فیلترها
Sort
display