جستجو

اخبار

هنگام انتخاب اسپا باید دنبال چه چیزی باشید

دوشنبه, 04 خرداد,1394

هیچ‌چیز آرامش‌بخش‌تر از گذراندن یک روز در اسپا نیست. ترکیبی از موسیقی آرامش‌بخش، عطرهای روح‌بخش رایحه‌درمانی و یک ماساژ تسکین‌دهنده، نگرانی‌های شمارا برطرف کرده و شمارا آرام و با طراوت می‌کند. بااین‌حال، همه اسپاها مانند هم نیستند. به این دلیل شاید بخواهید قبل از انتخاب یک اسپا برای دفعه بعدتان، عوامل مختلف را در نظر بگیرید.

اگر مبتدی هستید، باید در مورد انواع خدماتی که دوست دارید انجام شود، فکر کنید. آیا شما یک ماساژ 90 دقیقه‌ای آرامش‌بخش با سنگ‌داغ می‌خواهید؟ یا ترکیبی از مانیکور و پدیکور؟ یا خدمات ضد پیری برای پوست؟ هر سه آن‌ها چطور؟ بسیاری از اسپاها خدمات مشابهی ارائه می‌دهند اما هر اسپا از زاویه نگاه خودش به علاقه‌مندی شما نگاه می‌کند. بنابراین ایده خوبی است که قبل از رزرو وقت در اسپا، منوهای خدمات آنلاین را بررسی کنید یا به چند اسپا سر بزنید.

اگر شما به درمان‌های زیبایی مانند تزریق بوتاکس یا لایه‌برداری شیمیایی، بیشتر از استراحت و تمدد اعصاب علاقه دارید، اسپاهای درمانی برای شما گزینه مناسبی هستند. بااین‌حال بسیاری از اسپاهای درمانی، هم درمان‌های زیبایی ارائه می‌دهند و هم خدمات معمولی‌تر مانند ماساژ و خدمات صورت.

چیز دیگری که موقع انتخاب اسپا باید در نظر داشته باشید، راحتی است. هیچ‌چیز نباید احساس آرامشی که موقع ترک اسپا دارید را بر هم بزند مثل‌اینکه مجبور باشید ساعت‌ها در یک ترافیک شلوغ بمانید. ایده خوبی است که قرار اسپا را درزمانی برنامه‌ریزی کنید که عجله ندارید و اسپایی را انتخاب کنید که به خانه یا محل کارتان، نزدیک باشد. اگر واقعاً می‌خواهید که یک روز خاص داشته باشید، از همسرتان بخواهید که برای جلوگیری از استرس ترافیک، شمارا به اسپا برساند. اسپایی را انتخاب کنید که رفتن به آن از خانه و محل کار برایتان راحت باشد و به شما اجازه دهد که قبل از رزرو اسپا، سری به آنجا بزنید و امکانات را بررسی کنید.

حتی بسیاری از اسپاها برای افرادی که از قبل وقت نگرفته‌اند، خدمات کوچک ارزان‌قیمت و مجانی ارائه می‌دهند تا آن‌ها بتوانند خدماتشان را امتحان کنند. این‌یک راه عالی برای آشنا شدن با کل فضای اسپا و کیفیت ارائه‌دهندگان سرویس است، بدون آنکه برای یک درمان طولانی یا یک روز اسپای کامل، هزینه کنید. بهترین کار این است که تا زمانی که فرصت بررسی امکانات و منوی خدمات برای خودتان را نداشته‌اید، برای خدمات اسپا برنامه‌ریزی نکنید، مگر اینکه یک دوست قابل‌اعتماد، از یک اسپا تعریف کرده و آن را به شما توصیه کرده باشد.

فیلترها
Sort
display