جستجو

اخبار

پوست خود را شاداب کنید (بخش اول)

شنبه, 08 فروردین,1394

اگر می‌خواهید از ظاهری شاداب و جذاب، برخوردار شوید باید از یک رژیم زیبایی مناسب استفاده کنید.
چه کسی است که نخواهد زیباتر و جذاب‌تر باشد؟ ولی هیچ‌کس نمی‌تواند راحت به این هدف دست پیدا کند.اگر می‌خواهید شاداب به نظر برسید باید یک رژیم زیبایی را دنبال کنید.به‌عنوان‌مثال استرس می‌تواند شادابی طبیعی پوست شمارا از بین ببرد بخصوص اگر شما شاغل باشید.
در این مطلب، درمان‌های خانگی که توسط دکتر Shobha Sehgal متخصص پوست و زیبایی پیشنهادشده، گنجانده‌شده است که می‌تواند به شما برای داشتن چهره‌ای جذاب‌تر کمک کند.
۱- ماسک تهیه‌شده از مرکبات استوایی: یک موز رسیده، یک قاشق غذاخوری روغن‌زیتون و یک قطره روغن پرتقال را باهم مخلوط‌کنید سپس آن را روی صورت خود به‌آرامی بمالید و بعد از ۱۵ تا ۲۰ دقیقه با آب شست و شود دهید سپس یک مرطوب‌کننده‌ی مناسب را روی پوست خود قرار دهید.
۲- ماسک لایه‌بردار: یک سفیده‌ی تخم‌مرغ، یک قاشق غذاخوری عسل، چند قطره آب‌پرتقال یا لیمو و یک قاشق غذاخوری آرد را باهم مخلوط‌کنید. صورت خود را پاک‌کنید و ماسک را قرار دهید. بعدازاینکه مخلوط کمی خشک شد، یک‌لایه دیگر روی آن قرار دهید. این کار باعث تأثیر بیشتر مخلوط خواهد شد.
۳- بسته‌ی مرطوب‌کننده: ۲ قاشق غذاخوری گیاه گندم را همراه با شیر نارگیل مخلوط‌کنید سپس این مخلوط را روی صورت خود قرار دهید. این عمل باعث مرطوب شدن پوست صورت شما خواهد شد.

 

منبع

فیلترها
Sort
display