جستجو

اخبار

پوست خود را شاداب کنید (بخش دوم)

یکشنبه, 09 فروردین,1394

اگر می‌خواهید از ظاهری شاداب و جذاب، برخوردار شوید باید از یک رژیم زیبایی مناسب استفاده کنید.
چه کسی است که نخواهد زیباتر و جذاب‌تر باشد؟ ولی هیچ‌کس نمی‌تواند راحت به این هدف دست پیدا کند.اگر می‌خواهید شاداب به نظر برسید باید یک رژیم زیبایی را دنبال کنید.به‌عنوان‌مثال استرس می‌تواند شادابی طبیعی پوست شمارا از بین ببرد بخصوص اگر شما شاغل باشید.
در این مطلب، درمان‌های خانگی که توسط دکتر Shobha Sehgal متخصص پوست و زیبایی پیشنهادشده، گنجانده‌شده است که می‌تواند به شما برای داشتن چهره‌ای جذاب‌تر کمک کند.
۴-ماسک تابستانه: یک قاشق غذاخوری خاک رس، یک قاشق غذاخوری پودر سندل وود و یک قاشق گلاب را باهم مخلوط‌کنید سپس آن را به پوست خود بمالید و بعد از خشک شدن ، بشویید.این مخلوط، تأثیر خنک‌کنندگی دارد و لکه‌ها را از بین خواهد برد.
۵- مخلوط آلوئه ورا: ۲ قاشق غذاخوری ژل آلوئورا به همراه با کپسول ویتامین A و E را باهم مخلوط‌کنید سپس آن را به‌آرامی روی صورت خود بمالید. این، یک مخلوط مغذی و مرطوب‌کننده برای پوست شما خواهد بود. آلوئه ورا در حفظ رطوبت پوست و همچنین مرطوب کردن آن بسیار مؤثر است.
۶- بسته‌ی درمانی: یک قاشق غذاخوری دانه‌ی chironji، یک قاشق غذاخوری آبمیوهی آملا و یک قاشق عسل را باهم مخلوط‌کنید سپس این مخلوط را روی صورت خود قرار دهید. این عمل باعث کاهش تجمع رنگ‌دانه‌ها، خواهد شد.

 

منبع

فیلترها
Sort
display