جستجو

اخبار

چرا خرید آنلاین، بهتر است؟

پنجشنبه, 21 اسفند,1393

این روزها، زمان حراج‌های آخر فصل است. اجناس اکثر مارک‌ها، تخفیف خورده و بعضی دیگر به‌زودی این کار را می‌کنند. درحالی‌که بسیاری از ما آماده‌ایم که در این فصل خرید، چیزهای عالی بخریم اما نظرتان در مورد خرید آنلاین چیست؟ در اینجا ۵ دلیل بیان می‌کنیم که شمارا قانع خواهد کرد خرید آنلاین در این فصل حراج، کار آسان‌تری است.

با یک کلیک، به تمام مارک‌ها دسترسی دارید

مجبور نیستید برای خرید مارک‌های مختلف به چندین فروشگاه سر بزنید و خودتان را خسته کنید. وب‌سایت‌های خرید، تمام مارک‌ها رادارند و شما با یک کلیک، به آن‌ها دسترسی پیدا می‌کنید. تمام تخفیف‌های مارک‌ها، تقریباً یکسان هستند. درواقع شما می‌توانید در خرید آنلاین، گزینه‌های بیشتر و بهتری نسبت به فروشگاه پیدا کنید.

برخلاف مراکز خرید، راحت‌تر می‌توانید محصول را پس دهید

اولاً پرداخت آنلاین به شما این امکان را می‌دهد که بلافاصله بعد از انتخاب محصول، پول آن را بپردازید. علاوه بر آن، در هر وب‌سایتی بر اساس توافقی که با مشتری‌ها انجام می‌گیرد تا چند روز، امکان پس دادن محصول وجود دارد حتی در طول حراج‌ها، ولی فروشگاه‌ها چنین امتیازی ندارند. فروشگاه‌ها کاملاً واضح توضیح می‌دهند که اجناس فروخته‌شده در طول حراج، تعویض نمی‌شود، چه برسد به اینکه پس گرفته شود.

جلوگیری از معطلی در صف‌های طولانی اتاق پرو و باجه‌های صورتحساب

حراج یعنی قبل از اینکه فرصت کنید لباس‌هایی که یک یا دو ساعت پیش، انتخاب کرده‌اید امتحان کنید، در صف‌های طولانی منتظر بمانید و در هر زمان حداکثر ۳ لباس را می‌توانید پرو کنید. این مشکل فقط در مورد اتاق‌های پرو نیست بلکه به خاطر ازدحام جمعیت، پرداخت صورتحساب نیز واقعاً سخت است. شما می‌توانید با خرید آنلاین از تمام این‌ها جلوگیری کنید.

می‌توانید از کوپن‌های تخفیف اضافی استفاده کنید

در بسیاری از وب‌سایت‌ها، اگر بیش از یک مقدار خاص خرید کنید، به شما کوپن تخفیف اضافی تعلق می‌گیرد که از تخفیف معمولی حراج، بالاتر است. اگر یکی از این کوپن‌ها را به دست آورید، بدردتان می‌خورد و می‌توانید خریدهای آنلاین بهتری  انجام دهید.

صرفه‌جویی در وقت

مجبور نیستید با برنامه شلوغی که دارید، به مراکز خرید بروید. در هر ساعتی از روز می‌توانید وارد وب‌سایت‌های خرید شوید و خرید کنید. این کار ازنظر زمانی نسبت به رفتن به مراکز خرید برای پیدا کردن اجناس خوب، بسیار مقرون‌به‌صرفه تر است.

 

منبع

فیلترها
Sort
display