جستجو

اخبار

چند ترفند زیبایی که هر خانمی باید بداند

یکشنبه, 08 شهریور,1394

ترفندهای زیبایی

زنی که زیبا نباشد، وجود ندارد امااین روزها,استانداردهای زیبایی ثابتی وجود دارند که جذابیت یک زن را تعیین می کنند. اما اصلا به این معنی نیست که نمی توانید با آن استانداردهای بالا هماهنگ شوید و مظهر زیبایی باشید؟

زیبا به نظر رسیدن بیشتر مربوط به مراقبت از پوست و مو می شود و کمتر به امیدوار بودن برای یک تغییر جادویی مربوط می‌شود.

 

و برای کمک به شما در زیبا ماندن ما برای شما پنج ترفند مقرون به صرفه زیبایی و مراقبت از مو که هر زنی باید بداند را بیان می کنیم:

اگر پوست شما مستعد به آکنه است ,شما باید از محصولات فاقد چربی که باعث جوش زیر پوستی نمی‌شود، استفاده کنید. فرمول یک محصول ضد جوش از بسته شدن منافذ جلوگیری می‌کند.
زمانیکه از رنگ مو برای دفعه اول استفاده می‌کنید، یک تست ۲۴ ساعته را انجام دهید. از رنگ در پشت گوش و در داخل آرنج استفاده کنید.اجازه دهید تا رنگ در منطقه مورد بررسی برای ۲۴ ساعت باقی بماند، تا بررسی کنید که آیا پوست شما به رنگ حساسیت دارد یا خیر.
آیا پاک کردن رژ لب با دوام برایتان مشکل است؟ سعی کنید آن را با روغن بادام شیرین و یک تکه پنبه پاک کنید.

برای داشتن موهایی زیبا, موهایتان را با روغن نارگیل ماساژ دهید. موهایتان را پس از ده دقیقه ماساژ آبکشی نمایید و ببینید که موهایتان چقدر متفاوت به نظر می‌رسد.
از چای سبز بیزارید؟ خب، پاهای شما عاشق آن خواهد شد! پای خود را در وان آب سرد که چند چای کیسه ای را در آن ریخته اید بگذارید و باور کنید که پاهای شما برای این کار از شما سپاسگذار خواهند بود.

نظر خود را مطرح کنید
فیلترها
Sort
display