جستجو

اخبار

چند راهکار ساده برای سلامت و زیبایی ابرو

چهار شنبه, 14 آبان,1393

  1. ممکن است استفاده کردن از یک مداد ابرو برای آرایش کردن ابروهایتان کفایت بکند، اما اگر از 2 رنگ هم‌خانواده با تونالیته متفاوت استفاده کنید، زیبایی شما چند برابر خواهد شد. برفرض مثال اگر ابروهایتان قهوه‌ای سیر یا بلوطی است، از یک مداد ابروی شکلاتی برای پر کردن داخل ابرو و از یک مداد قهوه‌ای سوخته برای مشخص کردن خطوط مرزی و قوس و طاق ابرو استفاده کنید.
  2. همواره ابروهای خود را شانه کنید و سعی کنید آن‌ها را مرتب نگاه‌دارید. برای شانه کردن ابرو حتماً نیاز نیست هزینه جداگانه‌ای بنمایید، اگر یک ریمل ابروی قدیمی دارید که خشک‌شده یا تمام‌شده است دارید، برس آن شانه مناسبی برای حالت دادن به ابروهای شماست. در غیر این صورت می‌توانید از یک مسواک مستعمل که دیگر به آن احتیاجی ندارید و فرچه‌های آن دیگر نرم شده‌اند استفاده نمایید. مرتب بودن ابروها جلوه بسیار زیادی به چهره شما خواهد افزود
  3. سعی کنید خیلی قیچی و موچین به دست نباشید، برداشتن بیش‌ازاندازه ابرو ممکن است باعث از بین رفتم پیاز آن‌ها شود، تا جایی که ممکن است سعی کنید با شانه آن‌ها را مرتب نگاه‌دارید.
  4. اگر از رشد ابروهایتان کم است، از سرم های تقویت‌کننده ابرو با پایه طبیعی استفاده کنید. مواد شیمیایی در بلندمدت تأثیر عکس خواهند داشت.
فیلترها
Sort
display