جستجو

اخبار

چند نکته برای داشتن دست‌ها و پاهای جوان‌تر

چهار شنبه, 27 خرداد,1394

 

داشتن دست‌ها و پاهای زیبا به‌اندازه صورتی زیبا،در ظاهر شما نقش دارد. این ایده‌ها را دنبال کنید تا آن‌ها جوان‌تر به نظر برسند:

عفونت‌های قارچی در فصل تابستان، شایع هستند، بنابراین همیشه مطمئن شوید که پاهایتان تمیز هستند. هر صبح آن‌ها را با پودر بچه خشک‌کنید.

قبل از بیرون رفتن، روی دست‌ها و پاهایتان، ضدآفتاب بزنید. به‎جای خرید ضدآفتاب‌های گران‌تر برای صورت، به دنبال ضد آفتابی باشید که مخصوص بدن باشد.

برای داشتن پاشنه‌هایی نرم‌تر، گلیسیرین را با گلاب مخلوط‌کنید. برای تسکین پاشنه‌های ترک‌خورده، یک تشت را با آب ولرم پرکنید و کمی نمک و وازلین به آن اضافه کنید. پاهایتان را به مدت ۳۰ دقیقه در آن قرار دهید و با یک سنگ‌پا تمیز کنید.

شب‌ها قبل از خواب، به پا و پاشنه‌هایتان کرم بزنید. این روال، پاهای شمارا مرطوب نگه خواهد داشت.

با مخلوط کردن دو قاشق غذاخوری روغن بچه یا روغن‌زیتون با شکر، یک اسکراب برای دست‌ها و پاهایتان درست کنید. به مدت چند دقیقه این خمیر را به‌آرامی روی پوستتان مالش دهید و سپس با آب بشویید.

ناخن‌های براق، تنها با رفتن به اسپا، به دست نمی‌آید. وازلین و روغن کرچک را روی ناخن‌هایتان مالش دهید و سپس آن‌ها را با یک پنبه برق بیندازید. ناخن‌های شما، خیره‌کننده خواهند شد.

برای جلوگیری ازشکستن ناخن‌ها، آن‌ها را ماساژ دهید. یک بطری روغن کوتیکول بردارید و حداقل هفته‌ای یک‌بار، اطراف ناخن‌هایتان بمالید تا نواحی اطراف ناخن‌ها، مرطوب شود.

ماساژ منظم دست‌وپا، نه‌تنها آن‌ها را جوان نگه خواهد داشت بلکه جریان خون را نیز افزایش داده و از چین‌وچروک جلوگیری می‌کند.

فیلترها
Sort
display