جستجو

اخبار

چه‌کارهایی را هنگام رنگ کردن مو نباید انجام دهید

پنجشنبه, 31 اردیبهشت,1394

مهم نیست که رنگ موی طبیعی می‌خواهید یا فانتزی، شما نیاز به دستورالعمل‌هایی دارید تا نتیجه‌ای فوق‌العاده در بازتاب شخصیت شما داشته باشد.

شما چه رنگ موی تیره یا روشن بخواهید یا هایلایت یا لولایت، چند دستورالعمل اساسی را باید در ذهن داشته باشید. رنگ پوست و محدوده‌ی سنی در استفاده از بعضی رنگ‌ها مناسب‌تر از بقیه است. از رنگ مو تا مراقبت بعدازآن، دستورالعمل‌های مربوطه را بدانید. بهتر است از احتمال شکست قبل از اینکه اقدام به خراب کردن موهایتان کنید، اطلاع داشته باشید.

فکر رنگ کردن مو هنگامی‌که موهایتان کثیف و چرب است، درست نیست. رنگ موها هنگامی‌که موهایتان چرب باشد، خوب عمل نمی‌کند. شما باید کارتان را برای نتیجه بهتر با پاک‌کننده‌های مو آغاز کنید.

هرگز موهایتان را بارنگ موهای خیلی غلیظ تیره‌رنگ نکنید. یک‌رشته از موهای طبیعی از بالا تا پائین و رشته‌به‌رشته، تن رنگ متفاوتی دارد. موی طبیعی یک سایه پایه و هایلایت و لولایت دارد. مجموعه‌ای از این رنگ‌ها موهای شمارا سالم و کامل نشان می‌دهد. رنگ موی خیلی پررنگ موها و چهره شمارا در هم و کسل‌کننده نشان می‌دهد.

اجازه ندهید موهای شما خشک و آسیب‌دیده شود. دستورات حفاظت از مو را قبل، حین و بعد از مراحل رنگ مو بکار ببندید. رنگ‌آمیزی گیسوان، یک فرآیند خشن است، حتی زمانی که از محصولاتی استفاده می‌کنید که ادعای ملایم بودن دارند. زمانی که شما از رنگ مو استفاده می‌کنید، موهایی سالم و با طراوت می‌خواهید. این برای رسیدن به رنگ موردنظر و جلوگیری از آسیب‌ها به شما کمک خواهد کرد. حفاظت از سلامت و طراوت موها، رنگ مویی زیبا و با طراوت را تضمین می‌کند.

رنگ مو را بیش از مقداری که توسط کارخانه توصیه‌شده روی سر باقی نگذارید. طولانی ماندن رنگ، باعث کیفیت و ماندگاری بیشتر آن نمی‌شود. فقط باعث می‌شود تا مواد شیمیایی، پوست سر را تحریک و موهایتان را خشک کنند اما نتیجه همان رنگ باشد. دستورات رنگ مو به همین دلیل در محصول گنجانده‌شده است.

از شنا کردن در استخرها یا اقیانوس‌ها در چند روز اول پس از رنگ کردن مو بپرهیزید. کلر استخرها و نمک اقیانوس‌ها، مواد شیمیایی رنگ مو را خراب می‌کند. شما باید مطمئن شوید رنگ در مو جای گرفته و هر ماده باقی‌مانده در رنگ موی استفاده‌شده، قبل از ریسک شنا کردن از بین رفته است.

فیلترها
Sort
display