جستجو

اخبار

چه زمانی آرایشگر دیگری انتخاب نمایید

دوشنبه, 18 خرداد,1394

اگر برای چند ماه یا حتی چند سال به یک آرایشگاه مراجعه نمایید، گاهی اوقات تصمیم‌گیری در مورد اینکه آرایشگاه دیگری را انتخاب نمایید، کار سختی می‌شود. در اینجا چند دلیل را برای اینکه متوجه شوید زمان تغییر است به شما ارائه می‌کنیم.

درصورتی‌که شما حداقل سه بار به یک سالن زیبایی رفته باشید و در آخر از مدل موهای خود ناراضی باشید، زمان تغییر است. عامل مهم در پیدا کردن یک آرایشگر خوب این هست که به شما گوش دهد و از خواسته شما آگاه گردد و همان چیزی که شما در تصورات خوددارید، ارائه نماید. درصورتی‌که آرایشگر، موهای شمارا لییر (لایه‌لایه) کند و شما با این مدل مخالف باشید یا موها را خیلی کوتاه کند، بدانید که او آرایشگر مناسب شما نیست.

اتفاقات گاهی پیش می‌آیند، اما اینکه شما قربانی یک آرایشگر بد باشید (از وی رنگ بلوند خواسته‌اید و سبز تحویل بگیرید) و یا تعداد زیادی خطاهای کوچک داشته باشد (تکه‌تکه و ببری های‌لایت نمودن - یا قیچی زدن نادرست) اعتماد نمودن به او غیرممکن است. به دنبال آرایشگر دیگری باشید.

مطمئناً گاهی لغو قرار به علت کار و بیماری، امری طبیعی است اما لغو مداوم قرارهای شما غیرقابل‌قبول است و حفظ زیبایی ظاهری برای شما دشوار می‌شود. نباید در مورد ترک آرایشگری که طبق زمان‌بندی‌هایش عمل نمی‌نماید، احساس بدی داشته باشید.

درصورتی‌که شما مایل به تغییر رنگ یا کوتاهی چشمگیری هستید، باید به دنبال سالن جدید باشید. درصورتی‌که واقعاً بدانید چه تغییراتی را دوست دارید، ممکن است آرایشگر شما چیزی که می‌خواهید را به شما ارائه کند اما از طرف دیگر ممکن است فکر کند این مدل برای شما مناسب نیست، یا توانایی انجام این کار را نداشته باشد. در این صورت بهتر است به دنبال آرایشگری با توانایی‌های بهتر و ایده‌های جدید باشید.

فیلترها
Sort
display