جستجو

اخبار

چه نوع رنگ موهایی وجود دارد؟

چهار شنبه, 16 اردیبهشت,1394

رنگ‌های موی دائمی

هنگامی‌که از یکرنگ موی دائمی استفاده کنید، مولکول‌های کوچک رنگ با اکسیدان مخلوط شده تا مولکول‌های بزرگی را در موهای شما تشکیل دهند. این مولکول‌های بزرگ‌تر، به عمق موها واردشده و گسترش پیدا می‌کنند، بنابراین دیگر شسته نخواهند شد. رنگ‌های دائمی با دو مرحله کار می‌کنند. اول رنگ‌دانه‌های طبیعی را برداشته و رنگشان را می‌برند تا اینکه رنگ جدید جایگزین شود. سپس رنگ جدید را به موها می‌دهند. شما می‌توانید از رنگ‌های دائمی برای روشن‌تر کردن یا تیره‌تر کردن رنگ طبیعی موهایتان تا دو درجه استفاده کنید. اگر می‌خواهید بیشتر از دو درجه رنگ موهایتان را تغییر دهید، باید رنگ کردن در خانه را نادیده گرفته و به یک سالن زیبایی مراجعه نمایید.

رنگ‌های موی نیمه دائمی

رنگ‌های موی نیمه دائمی از مقدار کمتری مولکول‌های رنگ استفاده می‌کنند که باعث می‌شود نفوذ رنگ فقط به لایه‌های بیرونی موها صورت بگیرد، لایه‌ای که آن را بنام کوتیکول می‌شناسیم. رنگ‌های نیمه دائمی بارنگ طبیعی موهای شما ترکیب نمی‌شوند، و نمی‌توانند رنگ موهایتان را از بین ببرند یا اینکه روشن‌ترش کنند. این رنگ‌ها به‌آرامی محو می‌شوند، در مدت چیزی حدود ۱۲ تا ۲۰ بار استفاده از شامپو. بنابراین نگران رشد موهای جدیدتان نخواهید بود.

نسل جدید رنگ موهای نیمه دائمی – demi-permanent

در رنگ موهای نیمه دائمی نسل جدید دیگر از آمونیاک استفاده نمی‌شود، بنابراین دیگر نمی‌توانند رنگ موهای شمارا از بین ببرند. این رنگ‌ها، فقط رنگشان را به موها داده و حدود ۴ تا ۶ هفته، یا حدود ۲۴ تا ۲۶ بار استفاده از شامپو دوام‌دارند. مولکول‌های رنگ در این نوع رنگ موها، اندازه‌ی متوسطی دارند، و برخی‌شان می‌توانند به درون موها نفوذ کنند. ازآنجایی‌که این مولکول‌ها نسبت به رنگ موهای نیمه دائمی نسل گذشته یا همان semi-permanent ها بزرگ‌ترند، بیشتر عمر خواهند کرد.

فیلترها
Sort
display