جستجو

اخبار

چگونه استخوان گونه خود را پیدا کنید؟

دوشنبه, 27 بهمن,1393

دو دلیل بسیار مهم وجود دارد که سبب می‌شود شما دقایقی را صبر کنید و این تکنیک را امتحان کنید تا استخوان‌های گونه خود را پیدا نمایید. اول اینکه شما دقیقاً از محل استخوان گونه خود اطلاع حاصل می‌کنید و می‌دانید که محل دقیق قرار دادن و استفاده از رژ گونه و شوت کجا است. دوم اینکه به شما جهت گونه و درنتیجه جهت درست زدن رژ گونه را نشان می‌دهد.
لوازم موردنیاز:
مداد یا قلم‌موی آرایشی (هر چیزی که امکان غلتیدن روی پوست شما را به‌راحتی داشته باشد)
کرم یا پودر فاصله ایجادکننده
قلم‌موی کرم یا پودر
شوت رژ گونه
مراحل:
1. مداد را گرفته و آن را در امتداد گونه خود بغلتانید. مداد را در جهت بالا و پایین آن‌قدر بغلتانید تا مکان دقیق استخوان گونه را پیدا نمایید. مداد را به‌قدری بچرخانید تا دقیقاً در جهت استخوان گونه قرار گیرد و آن را دقیقاً در زیر استخوان گونه نگه‌دارید. این مکان حفره گونه شما می‌باشد و پودر فاصل را باید دقیقاً در این مکان استفاده نمایید. شوت دقیقاً باید این قسمت را پوشش دهد و کمی از پودر را نیز با کمک شوت بر روی استخوان گونه بزنید.
2. گودی گونه‌تان را با زدن پودر در زیر استخوان گونه ادامه دهید. برای اینکه پودر به بهترین و زیباترین نحو بر روی پوست شما بنشیند پس‌ازآنکه شوت را درون کرم زدید ابتدا آن را بر روی دستتان بزنید تا پودر اضافی از روی آن برداشته شود.
3. حالا نوبت استفاده از رژ گونه است. شوت را برداشته و آن را آغشته به رژ گونه نمایید اگر رژ گونه شما مایع است شوت را ابتدا یک‌بار بر روی پشت دست خود بزنید و اگر پودر است چند ضربه کوچک به شوت بزنید تا رژ گونه اضافی از روی آن برداشته شود. حالا شوت را بر روی استخوان گونه‌تان بزنید.

فیلترها
Sort
display