جستجو

اخبار

چگونه با پیری زودرس مبارزه کنیم (قسمت سوم)

پنجشنبه, 12 آذر,1394

 چگونه با پیری زودرس مبارزه کنیم (قسمت سوم)

به قسمت پایانی مبارزه با پیری زودرس میرسیم. در ۲ مطلب قبل متوجه شدیم که باید به مواد تشکیل دهنده محصولات مراقبتی توجه بیشتری کرده و به تبلیغات شرکت‌ها و فروشندگان کمتر توجه کنیم تا هم محصول درست را برای خود انتخاب کنیم و هم پوستی سالم‌تر و جوان‌تر داشته باشیم. در ادامه به نکات پایانی اشاره خواهیم نمود:

۱۱- نباید روزانه از سفیدکننده‌های دندان استفاده کرد زیرا این سفید کننده‌ها مینای دندان را به مرور زمان میتراشند و باعث حساس شدن آن‌ها می‌شوند. به جای این کار میتوانید از برچسب‌های سفیدکننده نیم ساعت قبل از ورود به مهمانی استفاده کنیم تا لطمه زیادی به دندانمان وارد نشود.

۱۲- اگر قصد تغییر رنگ موهایتان از تیره به روشن و یا برعکس را دارید، طی چند ماه این کار را انجام دهید تا آسیب کمتری به ساقه موهایتان برسد و باعث خشکی آن‌ها نشود. طراوت مو تاثیر بسیار زیادی در نمای شما و کمتر دیده شدن سنتان دارد.

۱۳- برای سلامت بیشتر ناخن‌‌هایتان از لاک‌ّایی استفاده کنید که حاوی ویتامین B و بخصوص بیوتین باشند. بیوتین تاثیر بسیار بالایی در سلامت و سخت شدن ناخن و جلوگیری از شکستن آن‌ها دارد. بسیاری محلول‌ها و لاک‌ها به نام سخت کننده ناخن وجود دارند که تاثیر آنچنان زیادی ندارند.

نظر خود را مطرح کنید
فیلترها
Sort
display