جستجو

اخبار

چگونه بدون آرایش ظاهری جذاب داشته باشیم

سه شنبه, 12 اسفند,1393

برای داشتن ظاهری جذاب، نیاز ندارید که همیشه از آرایش، لوازم‌آرایشی گران‌‌قیمت و مراقبت‌های درمانی نظیر ماساژ، کمک بگیرید. نکته مهم برای داشتن ظاهری جذاب، آراسته و مرتب بودن است و با رعایت این نکته، بدون استفاده از لوازم‌آرایشی نیز، بهترین ظاهرتان را دارید.

  • یکی از بهترین روش‌ها برای داشتن ظاهری آراسته، رسیدگی به ناخن‌ها و مراقبت از آن‌هاست، زیرا وضعیت سلامت ناخن‌ها، نشان‌دهنده میزان توجه شما به بهداشت شخصی می‌باشد. آن‌ها را همیشه تمیز و مرتب نگاه‌دارید.
  • موهای زائد صورت ظاهر بدی به شما می‌دهند، اگرنمی‌خواهید از وکس و یا موم استفاده کنید، آن‌ها را دکلره کنید تا کمتر نمایان باشند.
  • دقت داشته باشید که باید موهای سر را مرتب شستشو نمایید. اگر ترجیح می‌دهید از لوازم‌آرایش مو استفاده نکنید، می‌توانید از مدل‌های ساده استفاده کنید، مانند یک دم‌اسبی از بالا بسته‌شده که ظاهری شیک و آراسته به شما می‌دهد.
  • پوست عالی، یکی از بهترین و مهم‌ترین فاکتو‌رها برای داشتن ظاهری خوب و همچنین یکی از سخت‌ترین موارد می‌باشد. به یاد داشته باشید که باید یک برنامه منظم برای رسیدگی به پوستتان مانند مرطوب‌سازی، پاک‌سازی و تمیز کردن، داشته باشید. همچنین روزانه، میزان زیادی آب بنوشید و غذاهایی مصرف کنید، که برای پوستتان مفید باشند.

 

منبع

فیلترها
Sort
display