جستجو

اخبار

چگونه ریش‌های پرپشت‌تری داشته باشیم؟

سه شنبه, 25 فروردین,1394

در این مطلب نکاتی برای داشتن ریش‌هایی پرپشت گنجانده‌شده است.

داشتن ریش‌های پرپشت، امروزه رواج پیداکرده است. نه‌تنها بازیگران بلکه ورزشکاران نیز به این نوع استایل، روی آورده‌اند. ممکن است شما نیز بخواهید بدانید که چگونه می‌توانید باعث رشد مناسب ریش‌های خود شوید.

اجازه دهید ریش‌های شما، رشد طبیعی خود را داشته باشد: درحالی‌که این روش، آسان‌ترین راه برای داشتن ریش‌های بلند و پر می‌باشد مهم است که ریشتان را به مدت یک ماه یا بیشتر به حال خود بگذارید. بااینکه شما ترجیح می‌دهید آن را اصلاح کنید و به آن شکل دهید، بهتر است رهایش کنید.

از پوست خود مراقبت کنید: گذاشتن ریش تنها مسئله‌ای نیست که شما باید به آن توجه داشته باشید بلکه مراقبت از پوست صورتتان نیز مهم است تا به هنگام رویش ریش‌هایتان، احساس ناراحتی روی پوست خود نکنید. پس پوستتان را مرطوب نگهدارید تا احساس خارش به شما دست ندهد.

تحمل داشته باشید: زمان‌هایی وجود خواهد داشت که ریش شما شکل مناسبی ندارد و می‌خواهید آن را اصلاح کنید. اما باید این وضعیت را مدتی تحمل‌کنید تا به ریش‌های پرتری دست پیدا کنید.

اصلاح پایانی: هنگامی‌که ریش شما به‌اندازه‌ی کافی رشد کرد، می‌توانید به آن، شکل دلخواهی که موردنظرتان است را بدهید. شما می‌توانید به آن اجازه دهید که کامل رشد کند یا ریش‌های اطراف گونه‌های خود را کوتاه کنید تا در قسمت‌های پایین، بلندتر به نظر برسد.

 

منبع

فیلترها
Sort
display