جستجو

اخبار

چگونه سایه چشم درست کنیم

شنبه, 09 خرداد,1394

آیا شما به آرایش کردن علاقه دارید؟ یادگرفتن نحوه درست کردن سایه چشم در خانه، یک روش خارق‌العاده و بسیار جالب توجه میتواند باشد. شما نه‌تنها توانایی این را خواهید داشت تا از پالت رنگ آرایشی برای تطبیق رنگ پوست خود استفاده کنید، بلکه خواهید توانست سایه چشمی طبیعی از مواد معدنی و نه شیمیایی ایجاد کنید.
به فروشگاهی بروید که در آن محصولات حرفه‌ای زیبایی به فروش می‌رود یا مکانی که انواع مختلف مواد معدنی آرایشی به فروش می‌رسد. شما به پودر میکا (پودر رنگ آرایشی) در رنگ‌های موردنظر، مخلوط‌کن و بایندر (ماده منسجم‌کننده لوازم آرایشی) نیاز دارید. همچنین از داشتن یک‌کاسه، قاشق و ظرف خالی سایه چشم مطمئن باشید.
جالب‌ترین مرحله در ساخت یک سایه چشم، تولید رنگ‌های سفارشی است. چیزی را که می‌خواهید در ذهن تصور کنید و شروع به مخلوط کردن پودرها باهم کنید. رنگ‌های طلایی یا نقره‌ای را بارنگ‌های پرایمری مثل بنفش یا آبی ترکیب کنید. شما ممکن است بخواهید رنگ‌های خنثی مثل صورتی یا قهوه‌ای را ایجاد کنید.
رنگ‌های مختلف میکا را باهم  آسیاب کنید و در یک‌کاسه کوچک،  مقدار کمی از آن‌ها را برای یافتن رنگ موردنظر مخلوط‌کنید. زمانی که رنگ موردنظر خود را یافتید، به میزان کافی رنگ‌ها را باهم مخلوط‌کنید و درنهایت شما می‌توانید یک سایه چشم فشرده داشته باشید.
میکا را در کاسه به‌طور مساوی تقسیم کنید، از اضافه کردن هر میزان رنگ مطمئن شوید.
بایندر را روی پودرهایی که در کاسه است، اسپری کنید بدین‌صورت آن‌ها بهتر به هم می‌چسبند و درنهایت زمانی که از سایه استفاده می‌کنید، مدت طولانی‌تری روی پلکتان می‌مانند.
پودرهای میکا را از کاسه به ظرف خالی سایه چشم انتقال دهید. پودرها را در ظرف‌های موردنظر به‌وسیله پشت قاشق به‌طور فشرده قرار دهید.
اجازه دهید سایه شما قبل از استفاده، خشک شود. زمانی که سایه‌خشک شد، می‌توانید از سایه استفاده کرده و از اینکه سایه شما چشمگیر و زیباست، لذت ببرید.

فیلترها
Sort
display