جستجو

اخبار

چگونه ضخامت مژه‌های خود را به‌طور طبیعی افزایش دهید

چهار شنبه, 19 فروردین,1394

 

مژه‌ها باعث زیبایی بیشتر چشمان و صورت ما می‌شود و همه‌ی ما مایل هستیم که ضخامت مژه‌های خود را به‌طور طبیعی افزایش دهیم. در این مقاله، نکاتی برای افزایش ضخامت مژه‌ها گنجانده‌شده است که نه‌تنها صدمه‌ای به آن‌ها وارد نمی‌کند بلکه باعث زیبایی بیشتر آنان می‌گردد. پس بهتر است که برای ایجاد تغییر، از این روش‌ها استفاده کنید و فراموش نکنید که روش‌های طبیعی، برای نتیجه‌گیری به مدت‌زمان بیشتری، نیاز دارند. از مژه‌های خود مراقبت کنید تا به زیبایی شما کمک کند و همچنین نقش محافظتی برای چشمانتان داشته باشد. شما می‌توانید موادی را که معرفی خواهد شد با یک برس روی مژه‌های خود قرار دهید و مراقب باشید که داخل چشمانتان نشود.

 

روش‌هایی که می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید: پترولیوم که به‌عنوان وازلین شناخته می‌شود، باعث مرطوب شدن مژه‌های شما می‌گردد و از خشک شدن آن‌ها جلوگیری می‌کند. همچنین باعث استحکام بیشتر آنان می‌گردد. وجود وازلین می‌تواند باعث قوی‌تر و ضخیم‌تر شدن مژه‌های جدید شود.

قرار دادن روغن‌زیتون روی آن‌ها نیز می‌تواند باعث افزایش رشد مژه‌ها گردد. روغن کرچک نیز می‌تواند به رشد آن‌ها کمک کند اضافه کردن کمی سفیده‌ی تخم‌مرغ به روغن کرچک، می‌تواند از شکسته شدن مژه‌ها جلوگیری کند. مخلوط روغن بادام و روغن بچه نیز می‌تواند مفید باشد.

 

منبع

فیلترها
Sort
display