جستجو

اخبار

چگونه لب‌های باریک و نازک را برجسته و پهن نمایان کنیم

دوشنبه, 14 دی,1394

چگونه لب‌های باریک و نازک را برجسته و پهن نمایان کنیم

خیلی از خانم‌ها از نازک بودن و فرم لب‌های خود ناراضی هستند و اغلب به سمت تزریق ژل و لیپو به لب‌هایشان برای رفع این مساله هستند. اما اگر قصد تزریق داخل لب‌هایتان را ندارید، میتوانید با این تکنیک آرایشی لب‌هایی بزرگتر و پهن‌تر و برجسته‌تر داشته باشید.

حتما از خط لب استفاده کنید اما دقت کنید که این خط لب باید اندکی تیره‌تر از رژ لب مد نظرتان باشد. باید مرز خارجی لبتان را از بیرون لب با مداد خط بکشید. این خط با تیرگی که نسبت به رنگ رژ شما دارد باعث می‌شود تا نمایی سه‌بعدی به لب‌هایتان داده و آن‌ّا را بزرگ‌تر و پهن‌تر و برجسته تر نمایان سازد.

رژ لب خود را بردارید و کل لبتان را به خوبی با آن پر کنید. میتوانید این کار را چند بار روی هم انجام دهید تا پُر تر به نظر بیایند. هرچقدر به سمت قسمت‌های بیرونی لب پیش میروید باید رژلب‌تان براق‌تر و به نظر بیاید پس بهتر است برای نقاط خارجی لب از رژ لب مایع حجم دهنده و یا برق لب روی رژلب جامد استفاده کنید تا نمایی خیس و براق داشته باشد. اگر میخواهید لبهایتان برجسته تر به نظر برسند باید وسط لب‌های بالا و پایین خود را نیز با همان برق لب و یا رژ مایع و گلاس لب براق کنید.

نظر خود را مطرح کنید
فیلترها
Sort
display