جستجو

اخبار

چگونه لب‌های تیره‌ی خود را روشن‌تر کنید (بخش اول)

چهار شنبه, 27 اسفند,1393

آیا احساس می‌کنید که لبان شما از رنگ صورتتان، تیره‌تر است؟ آیا مایل به داشتن لب‌هایی صورتی‌رنگ هستید؟

شما تنها نیستید، میلیون‌ها خانم در سراسر جهان از این مشکل قابل‌حل، رنج می‌برند. برای روشن‌تر کردن لب‌های خود به نکات زیر توجه کنید.

  • به لب‌های خود زبان نزنید: بسیاری از افراد، این عادت رادارند که به لب‌های خود زبان بزنند. این عمل باعث تیره‌رنگ شدن لب و همچنین اطراف لب می‌شود. چرا این اتفاق می‌افتد؟ بیشتر افرادی که به لب خود زبان می‌زنند دارای لب‌های خشکی هستند و این کار را با هدف مرطوب کردن آن‌ها انجام می‌دهند. ولی برعکس هرچقدر که شما به لب خود زبان بزنید، آب قرارگرفته بر روی لبان شما تبخیر شده و باعث خشک‌تر شدن آن‌ها می‌گردد و درنهایت به یک چرخه‌ی بی‌انتها تبدیل خواهد شد. پس بهتر است برای داشتن لب‌هایی روشن‌تر و سالم‌تر، از این عادت دست‌بردارید.
  • لبتان را لایه‌برداری کنید: افرادی که داری پوست خشک هستند، پوست لبشان خشن و زمخت خواهد شد. درنتیجه حالتی نامتعادل و رنگ‌پریده به لب خواهد داد. اما خوشبختانه یک درمان خانگی برای این مشکل وجود دارد. شما می‌تواند لبان خود را به‌آرامی توسط مسواک مالش دهید و یا روش مؤثرتری را بکار گیرید. می‌توانید شکر، عسل و روغن‌زیتون را باهم مخلوط‌کنید و روی لبانتان بمالید و به‌آرامی مالش دهید. سپس بشویید. این کار را چند بار در هفته انجام دهید و شاهد نتیجه‌ی شگفت‌انگیز آن باشید.

منبع

فیلترها
Sort
display