جستجو

اخبار

چگونه موهایمان را مدل فرانسوی ببافیم

دوشنبه, 18 خرداد,1394

خواهان یادگیری مدل بافت فرانسوی هستید؟ مدلی ساده است، هنوز زیباست و این بافت، موردتوجه طرفداران موی  معمولی یا مدل کلاسیک  با پیراهن‌های زیبا است. بسیاری از افراد تصور می‌کنند یادگیری مدل موی فرانسوی، دشوار است اما واقعاً این‌طور نیست،  بخصوص اگر شما قبلاً مدل تیغ ماهی را آموزش‌دیده باشید.
همچون تمام بافت‌ها، توسط شانه تمام کرک‌ها و گره‌های موی  خود را بازکنید.  با استفاده از یک شانه دم‌باریک، یک قسمت باریک نزدیک  خط رویش مو یا درست پشت چتری را کنار بگذارید، آن را همچون مدل بافت کلاسیک به سه قسمت مساوی تقسیم کنید.
بخش راست را از روی بخش میانی عبور دهید، بنابراین بخش میانی جدید آن می‌شود، هرچه بخش‌ها را از هم دورتر بکشید، بافت  سفت‌تر می‌شود. سپس سمت چپ را از روی بخش میانی عبور دهید بنابراین اکنون آن در مرکز است. دوباره بخش‌های کناری را محکم بکشید تا سفت شود.
از انتهای شانه دم‌باریک استفاده کنید و بخش کمی از موی  سمت راست را بالا دهید. فقط مو را از خط رویش تا وسط بافت جدا کنید ــ حدود نیم اینچ در زیر بافت  فعلی. مو را به بخشی که قبلاً در سمت راست بود، اضافه کنید و آن را از بخش میانی عبور دهید و آن را سفت کنید.
سمت چپ را به همان شکل تکرار کنید. مو را از خط رویش مو به سمت وسط بافت ببرید ــ حدود نیم اینچ زیربافت فعلی. مو را بالا ببرید، آن را به بخش سمت چپ اضافه کنید و از بخش میانی عبور دهید.
این کار را ادامه دهید تا با خط رویش مو برسید و برای اطمینان آن را با یک کش آن را ببندید.  فراموش نکنید که محکم کردن بافت پس از هر مرحله  باعث اطمینان از بهتر بودن کار می‌شود. شما حالا می‌توانید بخش باقی‌مانده را همچون بافت سنتی ببافید. برای یک پایان زیبا، بافت موهای پشت را بپیچانید و آن را با سنجاق یا کلیپس ببندید.

فیلترها
Sort
display