جستجو

اخبار

چگونه می‌توانید ابروهای دراماتیک داشته باشید؟ (بخش دوم)

یکشنبه, 16 فروردین,1394

یک راهنمایی مناسب برای داشتن ابروهایی که در چند فصل اخیر موردتوجه قرارگرفته است.
از موچین استفاده نکنید: اگر از موچین استفاده کنید ممکن است بخش‌هایی را که لازم نیست، بردارید. موهای بخش انتهایی ابروها ۶ تا ۸ هفته طول می‌کشد تا دوباره رشد کنند. برای مدتی از موچین استفاده نکنید تا ابروهای شما پر شود همچنین از رنگ کردن آن‌ها نیز خودداری کنید زیرا می‌تواند باعث ریزش موهای شما شود.
از سایه یا مداد ابرو استفاده کنید: سایه‌ی ابرو همانند سایه‌ی چشم است. شمامی توانید برای پر کردن ابروهای خود از سایه‌ی ابرو استفاده کنید. توسط بک برس زاویه‌دار، سایه را بر روی ابروهای خود بکشید و سعی کنید که خیلی از خط طبیعی ابرو فراتر نرود. اگر ابروهای شما، بخش‌هایی خالی از مو دارد و یا آسیب‌دیده، می‌توانید با استفاده از مداد ابرو، آن را پنهان کنید. روش استفاده از مداد ابرو، به‌آرامی کشیدن آن در جهت موهای خود ابرو می‌باشد. استفاده از یک مداد ابروی مومی، می‌تواند ابروهای شمارا خوش‌فرم کند.
از سایه‌ی مناسبی استفاده کنید: هنگام استفاده از سایه یا مداد ابرو، رنگی را انتخاب کنید که به رنگ ابروهای شما نزدیک‌تر باشد. اگر قادر به پیدا کردن آن نیستید، بهتر است از رنگی استفاده کنید که نسبت به ابروهایتان روشن‌تر باشد نه تیره‌تر. شما می‌توانید از ژل‌های مخصوص ابرو استفاده کنید تا موهای ابروهایتان به مدت یک روز سرهای خود ثابت باقی بمانند. ژل‌های ابرو حاوی فیبرهایی است که باعث به‌سرعت پر شدن ابروها می‌شود.
به ابروهای خود روغن بزنید: بهتر است قبل از خواب برای مدت کوتاهی به ابروهای خود روغن نارگیل بمالید. روغن نارگیل از آسیب بیشتر موهای آسیب‌دیده و حساس جلوگیری می‌کند. شما می‌توانید از ژل‌های تمییز کننده‌ی ابرو برای مرتب نگه‌داشتن ابروهایتان استفاده کنید. همچنین برای بهبود رنگ طبیعی ابروی خود می‌توانید ژل‌های رنگی را امتحان کنید.

 

منبع

فیلترها
Sort
display