جستجو

اخبار

چگونه پس از اصلاح از موهای زیرپوستی جلوگیری کنیم؟

سه شنبه, 08 اردیبهشت,1394

اگر می‌خواهید بدانید که چطور از موهای زیرپوستی پیشگیری کنید، اول باید ببینیم که معمولاً چطور اصلاح می‌کنید. زودبه‌زود اصلاح کردن به پوست آسیب رسانده و باعث خواهد شد تا موها برعکس و درون‌پوست رشد کنند. همچنین یادتان باشد تا همیشه بر موافق جهت رویش موهایتان اصلاح می‌کنید، بنابراین موهایتان را برای رشد زیرپوستی تحریک نخواهید کرد.
موهای نرم‌تر معمولاً همیشه نتیجه‌ی بهتری در اصلاح دارند. پس حداقل ۵ دقیقه پیش از اصلاح فرصت دهید که پوست و موهایتان خیس بخورند. همچنین باید اول محدوده‌ی اصلاح را بشویید، چراکه ممکن است باکتری‌ها به درون فولیکول‌های مو نفوذ کنند، و موهای زیرپوستی را آلوده کرده و شرایط را بدتر کنند. از یک کرم اصلاح مرطوب‌کننده استفاده کنید، و اجازه دهید تا قبل از شروع اصلاح با تیغ، چنددقیقه‌ای روی پوستتان بماند.
کاری که پس از اصلاح هم انجام می‌دهید، می‌تواند تأثیر بزرگی بگذارد. اگر دائماً با موهای زیرپوستی در کشمکش هستید، باید از محصولاتی استفاده کنید که از به وجود آمدن موهای زیرپوستی پیشگیری می‌کنند. از یک کرم آنتی‌باکتریال، روغن درخت چای، یا محصولات مخصوص موهای زیرپوستی استفاده کنید. تکنیک پس از اصلاح دیگر، این است که یک حوله‌ی گرم و مرطوب روی پوستتان بیندازید تا آن را نرم و صاف کند.
اگر کماکان با این موضوع مشکل داشتید، شاید بهتر باشد از تیغ‌های الکتریکی استفاده نمایید. برخی اوقات تیغ‌های غیر الکتریکی، مخصوصاً آن‌هایی که چند لبه هستند، طوری اصلاح می‌کنند که لبه‌ی موها به سمت درون‌پوست برمی‌گردد.

 

منبع

فیلترها
Sort
display