جستجو

اخبار

چگونه چسب مژه مصنوعی را جدا کنید

پنجشنبه, 21 خرداد,1394

بلدبودن نحوه جدا کردن چسب مژه به شما کمک خواهد کرد که بدون کندن مژه‌های طبیعی‌تان، از مزیت مژه‌های مصنوعی بهره ببرید. درواقع این کار فقط به کمی تمرین و ابزارهای مناسب نیاز دارد و شما می‌توانید با خیال راحت و بدون درد یا آسیب زیاد، چسب مژه را جدا کنید.در پایان روز، این کار ارزشش را دارد زیرا مژه‌های مصنوعی باعث می‌شوند چشمان شما بسیار بزرگ‌تر، فوق‌العاده و جذاب‌تر به نظر برسند.

اولین قانون در جدا کردن مژه‌های مصنوعی و چسب این است که هرگز مژه‌ها را با زور نکشید. انجام این کار می‌تواند باعث کنده شدن تعدادی از مژه‌های طبیعی شما شود. اگر بیشتر از چند ساعت مژه مصنوعی داشته‌اید، باید برای جدا کردن آسان‌تر، ناحیه مربوط به مژه را آماده کنید. صابون و آب، یک آماده‌سازی عالی برای جدا کردن چسب مژه می‌باشد. این کار، باقی‌مانده چسب در ناحیه مژه را نرم می‌کند. روغن‌زیتون و روغن نارگیل نیز برای نرم کردن یا آماده‌سازی ناحیه مژه، فوق‌العاده‌اند.

یک پاک‌کننده مژه مصنوعی بخرید و با یک‌تکه پنبه، آن را روی خط مژه بمالید. این کار را از لبه بیرونی خط شروع کنید و به سمت داخل بروید. اگر پاک‌کننده مژه ندارید، پاک‌کننده آرایش چشم نیز این کار را انجام خواهد داد. اجازه دهید که پاک‌کننده، مژه را خیس کند،به طوریکه چسب نرم شود. بااین‌حال مطمئن شوید که پاک‌کننده را بیش از چند دقیقه روی مژه‌ها باقی نمی‌گذارید چون مطمئناً دوست ندارید که خشک شود.

هنگامی‌که چسب، نرم شد،یک‌گوشه از نوار مژه را بگیرید و به‌آرامی آن را بکشید. برای مژه‌های تکی، از مو کن استفاده کنید. شاید لازم باشد که چسب را باکمی پاک‌کننده، مرطوب کنید تا بتوانید به‌طور کامل چسب را از ناحیه چشمتان جدا کنید. حتماً این کار را با پاک کردن بقیه آرایشتان و وقت گذاشتن برای تمیز کردن ناحیه اطراف چشمتان به پایان ببرید.

فیلترها
Sort
display