جستجو

اخبار

چگونه یک عطر تابستانی عالی انتخاب کنیم

چهار شنبه, 20 خرداد,1394

 

تابستان، زمان بسیار مناسبی برای انتخاب یک عطر جدید است که مناسب شما باشد. رایحه، مکمل سبک و شخصیت شماست و بر توازنتان می‌افزاید. عطرهای میوه‌ای تابستانی و یا عطر گل، بسیار زنانه هستند. پیدا کردن یک عطر برای شما، تنها نیاز به دنبال کردن برخی از بوهای جالب دارد.

چه عطرهایی برای شما توازن ایجاد می‌کند

اگر عطر شما به‌طورمعمول دارای رایحه جنگل یا نعناع هندی است، پیدا کردن عطری تابستانه دارای همان مواد تشکیل‌دهنده یا همان اسانس کار دشواری نیست. اگر از رایحه عطرتان مطمئن نیستید، کمی تحقیق کنید. فروشگاه‌های آنلاین معمولاً لیستی از نت‌های کلیدی عطرها دارند. زمانی که متوجه شدید چه نوع عطر و بویی موردپسندتان است، می‌توانید عطرهایی مشابه پیدا کنید. برای تابستان، کسانی که از تن عطر جنگلی استفاده می‌کنند، می‌توانند از ترکیب این رایحه با عطر گل و مرکبات استفاده کنند.

از حرفه‌ای‌ها بپرسید

بسیاری از فروشگاه‌ها و دپارتمان‌های تخصصی، گروهی حرفه‌ای دارند که می‌توانند عطری شبیه به چیزی که شما دوست دارید پیدا کنند. همچنین می‌توانند در مورد پرفروش‌ترین عطرها، که برای روز یا شب مناسب باشد یا رایحه‌ای ملایم یا سنگین دارند به شما اطلاعات دهند و در مورد بهترین عطرهای تابستان، که رایحه میوه یا گل‌دارند راهنمایی‌تان کنند.

اما فایده دیگری که سر زدن به فروشگاه‌های مختلف دارد این است که می‌توانید متوجه شوید از چه بوی متنفرید و به چه بویی علاقه دارید. برخی فروشگاه‌ها، شیشه کوچکی از عطر را به شما می‌دهند تا به منزل ببرید و پیش از خرید اصلی، از بوی عطر وعلاقه خود مطمئن شوید. از این امکان بهره ببرید. اگرچند روز در مورد گزینه‌ها موجود فکر کنید ،می‌توانید مناسب‌ترین عطر را برای خودتان انتخاب کنید.

از دوستان پرس‌وجو کنید

پرسیدن نظر دوستانتان در مورد عطر جدید، همیشه ایده خوبی است. می‌توان با کمک دیگران، چیزی را انتخاب کرد که هم متفاوت باشد و هم آشنا. کسانی که شمارا به‌خوبی می‌شناسند، بهتر می‌توانند برای انتخاب یک عطر مناسب به شما کمک می‌کنند.

اگر شخص خاصی در زندگی‌تان هست، حتماً نظر او را هم بپرسید. هرچند که ممکن است چیز زیادی در مورد عطرها نداند اما می‌داند چه رایحه‌ای برای شما مناسب است. همه عطرها برای همه افراد، یکسان به نظر نمی‌آیند و نامزد شما به‌خوبی میتواند حس کند کدام رایحه با شخصیت شما سازگارتر است.

پیدا کردن یک عطر جدید زمانی که بدانید به دنبال چه رایحه‌ای هستید، آسان است. باکمی تلاش و تحقیق، در این تابستان، خوشبو خواهید بود.

فیلترها
Sort
display