جستجو

اخبار

کارهایی که باید قبل از شستن موهایتان انجام دهید

سه شنبه, 23 تیر,1394

چرب کردن موها یکی از مهم‌ترین مراحل مراقبت از مو است. ماساژ مو با روغن قبل از دوش گرفتن، ایده‌ی خوبی است. این کار نه‌تنها باعث درخشندگی موهایتان می‌شود، بلکه به‌سلامتی موها نیز کمک می‌کند. در اینجا چندین گام وجود دارد که قبل از حمام کردن آن‌ها را به یاد داشته باشید.

به‌غیراز مخلوط کردن دو روغن کرچک و زیتون یا بادام، شما می‌توانید کپسول ویتامین E را به آن اضافه کنید تا از ریزش مو جلوگیری کند.
موهایتان را با این ترکیب به مدت حداقل بیست دقیقه ماساژ دهید.

هرگز از آب داغ برای شستن موهایتان استفاده نکنید، این کار باعث می‌شود موهایتان زبر و خشک شود.

شما همچنین می‌توانید از ترکیب ماست و تخم‌مرغ قبل از شستن موهایتان استفاده کنید. این ترکیب یکی از بهترین ترکیبات طبیعی است که باعث افزایش درخشندگی مو می‌شود.

با عسل و کشک، ماسک مو بسازید. عسل باعث رطوبت رسانی عمیق به موها می‌شود.

دو موز رسیده را له کنید. دو قاشق غذاخوری سس مایونز و یک قاشق غذاخوری روغن‌زیتون به آن اضافه کنید. پس از گذشت یک ساعت از زمان استفاده آن را بشویید. موهایتان را با آب ولرم آب‌کشی نمایید. از آنجائی که موز دارای اثرات نرم‌کنندگی بر روی مو می‌باشد، این ماسک ترکیبی فوق‌العاده برای کسانی است که موهای کدر و زبر دارند.

سه قاشق غذاخوری سیاه‌دانه را در طول شب خیس کنید و روز بعد آن را آسیاب کنید. آن را با یک تخم‌مرغ هم زده مخلوط‌کنید، یک قاشق آب‌لیمو و یک فنجان ماست به آن اضافه کنید. آن را روی موهایتان بمالید پس از گذشت نیم ساعت با آب سرد موها را آبکشی نمایید.

فیلترها
Sort
display