جستجو

اخبار

کت‌ و شلوارهای رنگی در بهار امسال

پنجشنبه, 28 اسفند,1393

به نظر می‌رسد زمان آن رسیده که آقایان از کت‌وشلوارهای سیاه و خاکستری دست‌بردارند و کت‌های رنگی را به کمد لباس خود اضافه کنند.

در مراسم اخیر اهدای جوایز اسکار، ما تعدادی از بازیگران را مشاهده کردیم که بجای کت‌های سیاه، کت‌های رنگی به تن داشتند. در رابطه با این موضوع می‌توان از بازیگرانی مانند جرد لتو با کت‌وشلوار آبی، دیوید اویلو با کت‌وشلوار کبودی رنگ و ادی ردمین همراه با کت‌وشلوار آبی تیره نام برد و با توجه به این روند، به نظر می‌رسد که در بهار امسال، شاهد رنگ‌های متنوعی باشیم. اگر مایل هستید که کمی رنگ به لباس‌های خود اضافه کنید، می‌توانید از نکات زیر استفاده کنید تا این کار را بدون زیاده‌روی انجام دهید.

از کت‌وشلوارهای ساده استفاده کنید:

مطمئن شوید که کت شما ساده است و خیلی مجلل جلوه نمی‌کند. به‌خصوص هنگامی‌که به یک محل رسمی می‌روید. شما باید به  دنبال یک پوشش کلاسیک باشید نه زرق‌وبرق دار.

از اندازه بودن کت‌شلوار خود مطمئن شوید

اندازه‌ی کت‌شلوار شما می‌تواند تفاوت بسیار زیادی را ایجاد کند. لباس شما نباید گشاد یا تنگ باشد پس به دنبال لباسی مناسب با سایزتان باشید.

کفش‌ها نیز مهم هستند

کفشی که شما همراه کت خود می‌پوشید، به‌اندازه‌ی خود کت‌وشلوار اهمیت دارد. مطمئن شوید که کفش شما کت‌وشلوار موردنظرتان را از استایل، خارج نمی‌کند. آن‌ها باید با رنگ کتتان همخوانی داشته باشند.

انتخاب کراواتی مناسب با کت‌وشلوار خود

انتخاب کرواتی که با رنگ کت‌وشلوار موردنظرتان، هماهنگی داشته باشد، می‌تواند کمی مشکل به نظر برسد. از کراواتی استفاده کنید که مکمل استایل شما باشد و خیلی جلب‌توجه نکند.

 

منبع

فیلترها
Sort
display