جستجو

اخبار

کم‌هزینه‌ترین نکات مربوط به زیبایی شما

پنجشنبه, 29 مرداد,1394

همه ما دائماً به دنبال نکات زیبایی کم‌هزینه هستیم. بااین‌وجود، چه چیزی بهتر از آن است که هم زیبا به نظر برسیم و هم پول زیادی خرج نکنیم.

در اینجا چند نکته زیبایی کم‌هزینه بیان می‌کنیم که می‌توانید آن‌ها را دنبال کنید.

هیدراته بمانید: نوشیدن اجباری هشت لیوان آب در روز می‌تواند تأثیر مفیدی بر پوست و بدنتان بگذارد. هیدراته ماندن، یک گام ساده و درعین‌حال مهم برای داشتن پوستی سالم و نرم است. شما می‌توانید مایعات دیگر را نیز مصرف کنید.

پاک‌کننده آرایش: مطمئن شوید که قبل از خواب، آرایشتان را پاک می‌کنید. شما برای این کار به محصولات گران‌قیمت نیاز ندارید. روغن‌زیتون و روغن بچه نیز می‌توانند به شما کمک کنند.

خوب بخوابید: داشتن خواب کافی، شمارا در طول روز سالم و فعال نگه می‌دارد. خواب برای عملکرد روزانه ضروری است و می‌تواند به شما نیرو دهد که یک روز جدید را از نو آغاز کنید. خواب ناکافی می‌تواند باعث حلقه‌های سیاه دور چشم و چشمان پف‌کرده شود و شمارا در طول روز تحریک‌پذیر کند.

میوه‌ها و سبزی‌های سبز: اگر اغلب در مصرف فست فود و دسرهای شیرین زیاده‌روی می‌کنید، وقت آن است که این کار را کنار بگذارید. میوه‌ها و سبزی‌ها، سرشار از آنتی‌اکسیدان هستند و می‌توانند تأثیر مفیدی بر پوست و تغذیه کلی بدن بگذارند.

فیلترها
Sort
display