جستجو

اخبار

کیف‌های دستی، جدیدترین لوازم مد

دوشنبه, 11 خرداد,1394

درحالی‌که کیف‌های دستی همیشه یکی از محبوب‌ترین لوازم جانبی برای بانوان است، اما این امر که استفاده درست یا غلط از آن چگونه ممکن است به‌راحتی باعث خراب شدن ظاهر شود، بسیار حائز اهمیت است.

یک کیف ایده‌آل باید جذاب، شیک و مناسب برای زنی باشد که آن را حمل می‌کند. چند راهنمایی و ترفند ساده را در انتخاب کیف به خاطر داشته باشید تا کیف‌دستی بعدی شما بر زیبایی شما بیافزاید نه اینکه آن‌را از بین ببرد.

اندازه و تناسب

درست مانند یک بلوز مناسب یا یک جفت کفش پاشنه‌بلند، یک کیف‌دستی هم می‌تواند در سایز و شکل بدن شما تغییر ایجاد کند. به‌عنوان یک قاعده این را در نظر داشته باشید که کیف‌های بزرگ شمارا کوچک و کیف‌های کوچک شمارا بزرگ‌تر ازآنچه هستید نشان می‌دهد. این قاعده در مورد روش استفاده از کیف‌های دستی زنانه نیز صدق می‌کند. کیف‌های دوشی کوتاه شمارا کشیده‌تر و کیف‌های روی بازو شمارا کوتاه‌تر نشان می‌دهد. بنابراین زنان ریزاندام باید از کیف‌های بزرگ که بر روی دست آویزان می‌شوند خودداری کنند چراکه آنان را کوتاه‌تر نشان می‌دهد. درحالی‌که یک خانم با اندام نیمه چاق و یک کیف کوچک زیر بازو، کشیده‌تر و پرتر به چشم می‌آید.

کلاسیک در برابر مد روز

زنانی که عاشق کیف هستند به دودسته تقسیم می‌شوند: زنانی که پول جمع می‌کنند تا کیف یک طراح مشهور و گران‌قیمت را خریداری کنند و برای سال‌ها از آن استفاده می‌کنند، و دسته دوم آن‌هایی که تمایل دارند همیشه کیف‌شان را تغییر دهند و از کیف‌های ارزان‌تری استفاده می‌کنند.

هیچ‌کدام اشتباه نیست اما سبک خرید شما باید به‌گونه‌ای باشد که این امر را القا کند که نوع کیف بهترین است. اگر قصد دارید مبلغ بالایی برای یک کیف بپردازید، یک مدل کلاسیک با عمر زیاد و قابل‌استفاده برای همه‌جا را انتخاب کنید. به‌طور مثال یک کیف با سایه ظریف سیاه‌وسفید یا یک رنگ خنثی، مناسب‌تر از یک کیف خرید نارنجی است. اگر دوست دارید آن را تغییر دهید برعکس این قضیه، درست است. درصورتی‌که شما مطمئنید به‌زودی امکان تعویض کیف رادارید، ریسک کنید و کیفی مطابق با مد روز خرید کنید.

شیوه زندگی خود را مدنظر داشته باشید

کیفی ایده‌آل است که شمارا قادر سازد تا همه‌چیزهای موردنیازتان را در آن جای دهید. درصورتی‌که شما امکان حمل لوازم‌تان را در کیف نداشته باشید، آن کیف مناسب نیست. یک کیف‌دستی با کلی فضای خالی یا کیفی که از شدت پر بودن، تمام درزهای آن رو به باز شدن باشد، چندان جالب نیست. وقتی وسوسه می‌شوید کیفی را بخرید، حتماً جیب‌ها و محفظه‌های آن را چک کنید و مطمئن شوید برای استفاده شما مناسب است.

درحالی‌که کیف‌های دستی همیشه یکی از محبوب‌ترین لوازم جانبی برای بانوان است، اما این امر که استفاده درست یا غلط از آن چگونه ممکن است به‌راحتی باعث خراب شدن ظاهر شود، بسیار حائز اهمیت است.

یک کیف ایده‌آل باید جذاب، شیک و مناسب برای خانمی باشد که آن را حمل می‌کند. چند راهنمایی و ترفند ساده را در انتخاب کیف به خاطر داشته باشید تا کیف‌دستی بعدی شما بر زیبایی شما بی‌افزاید نه اینکه آن‌را از بین ببرد.

فیلترها
Sort
display