جستجو

اخبار

۱۰ روش سالم برای شروع کردن صبح بدون نوشیدن قهوه (قسمت اول)

یکشنبه, 12 بهمن,1393

شب‌هایی که کم خوابیده‌اید مطمئناً بیدار شدن از خواب در صبح و احساسی پرطراوت و مثبت داشتن بسیار کار سختی است. فرقی نمی‌کند که شما باید به کارهای خودتان بپردازید یا اینکه باید ۸ صبح در دفتر کارتان حضورداشته باشید، شما نیاز دارید تا صبح خوبی را آغاز کنید و ما این مشکل شما را درک می‌کنیم.
در اکثر مواقع زمانی که صبح‌ها احساس خستگی و خواب‌آلودگی می‌کنیم، اولین گزینه‌ای که به ذهن می‌رسد نوشیدن یک فنجان قهوه است. همه ما می‌دانیم که این بهترین انتخاب برای بدن ما نیست اما به نظر می‌رسد سریع‌ترین انتخابی باشد که می‌توانیم داشته باشیم تا به بهبود سطح انرژی ما کمک کند.
حال ببینیم به‌غیراز نوشیدن قهوه از چه روش‌های جایگزینی باید استفاده بکنیم. راهکارهای زیادی وجود دارند که به شما کمک می‌کنند تا صبحی خوب و پرانرژی داشته باشید.
۱. روزتان را با یک جلسه یوگا در خانه و یا باشگاه شروع کنید.
همه ما می‌دانیم ورزش صبحگاهی تا چه حد مفید است، اما همه ما نمی‌خواهیم که به‌محض بیدار شدن از خواب خیس از عرق شویم. بهترین راه برای انجام ورزش صبحگاهی و انجام دادن کاری که برای بدنتان مفید است ورزش یوگا هست. فرقی نمی‌کند که شما به باشگاه بروید و یا اینکه خودتان در منزل تمرین شخصی خود را انجام دهید بدون شک با انجام این ورزش در صبح، روز بسیار خوبی در انتظار شما خواهد بود.

فیلترها
Sort
display