جستجو

اخبار

۲۵ راه برای داشتن ظاهری جوان‌تر (قسمت دوم)

یکشنبه, 13 مهر,1393

۶- رژلب‌های قرمز و صورتی پررنگ استفاده نکنید

یکی از بزرگ‌ترین اشتباهات که باعث جلب شدن توجه دیگران به چین‌وچروک اطراف لب می‌شود، استفاده از رژلب‌های قرمز و صورتی پررنگ است. آن‌ها باعث خواهند شد تا خطوط اطراف لب بزرگ‌تر به نظر برسند زیرا رژلب جنسی کرمی و نرم دارد و پس از میزان اندکی صحبت و حرکت کردن لب‌های شما، به درون این چین‌ها فرو می‌روند و آن‌ها را بزرگ‌تر نشان می‌دهند. برای عملکرد بهتر، ابتدا لب‌های خود را با کرم مرطوب‌کننده نرم کنید و سپس یک زیرساز لب سبک مصرف کنید و رژ لب را به‌عنوان پوششی بر روی این دو بکار ببرید.

 

۷- داشت لب‌های برجسته، شما را جوان‌تر نشان خواهد داد

با بالا رفتن سن لب‌ها خشک می‌شوند و حجم اولیه خود را از دست می‌دهند. برای به دست آوردن لب‌های پرطراوت و جوان ابتدا یک زیرساز رژ لب استفاده کنید و سپس با یک مداد لب خطوط بیرونی لب را پررنگ کنید اما دقت کنید که در انجام این کار مبالغه نکرده باشید. حال یک رژ لب مایع حجیم کننده با رنگ ملایم انتخاب کنید و درون محدوده خطوط را رژ بزنید.

 

۸- حتی اگر آرایش لب نمی‌کنید، لب‌هایتان را مرطوب و چرب نگاه‌دارید

اهمیت ظاهر لب و پوست اطرافش در میزان جوانی چهره شما تأثیر بسیاری دارد. پس همواره از کرم‌ها و بالم‌های مراقبتی لب که مرطوب‌کننده و چرب کننده هستند استفاده کنید تا هم ظاهر جوان‌تری به شما بدهد و هم از چروک شدن آن پیش‌گیری کرده باشید. بهترین محصولات مراقبت از لب، محصولاتی هستند که در آن‌ها از روغن شی، ژل پترولیوم و ویتامین ایی استفاده‌شده باشد.

 

۹- همواره به سفید ماندن دندان‌های خود دقت کنید

مصرف چای و قهوه و دیگر خوراکی‌ها به‌مرورزمان باعث زرد شدن دندان‌ها می‌شوند که این مطلب خود یکی از نشانه‌های بالا رفتن سن است. سعی کنید یک‌شب در میان از خمیردندان‌های سفیدکننده استفاده کنید و همچنین اگر برچسب سفیدکننده دندان در دسترس دارید، پیش از میهمانی‌ها از این محصولات بهره ببرید.

 

۱۰- آب‌رسانی به پوست اطراف چشم اهمیت بسیار بالای دارد

اگر حالت چشم‌هایتان خسته و آشفته است، به‌احتمال‌زیاد به استراحت بیشتری نیاز دارید. سعی کنید شب‌ها زودتر بخوابید و آب بیشتر بنوشید. اولین علائم کمبود آب در بدن با حالت خستگی چشم پدیدار می‌شود. برای آب‌رسانی و برطرف کردن خستگی و پف دور چشم از ماسک‌های خیار و چای سبز کیسه‌ای استفاده کنید.

 

فیلترها
Sort
display