جستجو

اخبار

۳ مشکل زیبایی همراه با راه‌حل آن‌ها

چهار شنبه, 27 اسفند,1393

 

مشکل: سرخ شدن پوست بعد از اصلاح

راه‌حل:

هیچ‌چیز بدتر از قرمزی بعد از اصلاح، تیپ شمارا به هم نمی‌زند. استفاده از یک تیغ با لبه‌ی ضخیم، قرمزی بیشتری روی صورت شما ایجاد می‌کند. برای جلوگیری از این اتفاق، از تیغ‌های تیز استفاده کنید. همچنین قبل از اصلاح، صورت خود را نرم کنید. بهتر است از روغن‌ها و ژل‌های کرمی استفاده کنید و فراموش نکنید که قبل از شروع، از یک مرطوب‌کننده تسکین‌دهنده استفاده کنید.

مشکل: پوست سر حساس

راه‌حل:

بیشتر آقایان از خارش سر رنج می‌برند که دلیل آن، استفاده از مواد نامناسب است. سعی کنید از شامپوهای ملایم استفاده کنید. شما می‌توانید از داروهای خانگی مانند سرکه‌ی سیب هم استفاده کرده و پوست سرتان را لایه‌برداری کنید. استفاده از روغن درخت چای نیز برای از بین بردن این نوع خارش‌ها، می‌تواند مفید باشد.

مشکل: آکنه‌های پشت و کمر

راه‌حل:

آقایان احتیاج دارند که علاوه بر صورتشان، برای پشت خود نیز از مواد ضد آکنه استفاده کنند. اگر به‌طور منظم به باشگاه می‌روید، هورمون تستوسترون، بیش‌ازحد معمول ترشح می‌شود و این مسئله باعث ایجاد آکنه در پشت و سایر قسمت‌های بدنتان می‌گردد. برای حل این مشکل از صابون و یا ژل‌های آنتی‌باکتریال استفاده کنید، محصولاتی که حاوی سالیسیک اسید هستند. این عمل از بسته شدن منافذ روی پوست شما جلوگیری می‌کند. همچنین بهتر است از لباس‌هایی که داری منفذ هستند مانند نخ و کتان استفاده کنید.

 

منبع

فیلترها
Sort
display