جستجو

اخبار

۵ ترفند آرایشی برای داشتن چشمانی درشت‌تر

چهار شنبه, 13 اسفند,1393

گاهی اوقات حتی یک خواب ۸ ساعته هم نمی‌تواند چشمان شمارا درشت، زیبا و فریبنده کند. اما در این اوقات، ابزارها و ترفندهای هوشمندانه آرایشی به ما کمک می‌کنند که چشمان زیبایمان را جذاب‌تر از همیشه کنیم.

این ترفندهای ساده به شما کمک خواهند کرد که چشمانتان را درشت‌تر و همچنین جذاب کنید.

 ۱. از هایلایتر استفاده کنید: دوست داریم فکر کنیم که کانسیلر، آخرین چیزی است که می‌تواند به چشمانمان کمک کند اما بسیاری از ما نمی‌دانیم که گاهی اوقات هایلایتر می‌تواند فوراً مشکل ما را حل کند. یک هایلایتر درخشان بردارید و بعد از زدن کانسیلر، مقدار کمی از آن را زیر چشمانتان بمالید. این کار، حلقه‌های تیره  زیر چشم را برطرف می‌کند و چشمان شما، بانشاط و درشت‌تر می‌شود.

 ۲. به ابروهایتان، شکل دهید: هیچ مقدار آرایش چشمی نمی‌تواند ابروهای بی‌نظم و غیرقابل‌کنترل را پنهان کند. هرچند ممکن است ساده به نظر برسد، اما یک ابروی شکیل، می‌تواند بسیار مفید باشد و فوراً چشمان شمارا باز و درشت کند.

 ۳. تمام چشمتان را خط چشم نکشید: در لبه داخلی چشمتان، از خط چشم استفاده نکنید زیرا این کار، چشمان شمارا کوچک‌تر نشان می‌دهد. خط چشم را روی مژه‌های پایین‌تر و فقط در زیرخط مژه بکشید نه در داخل لبه. هیچ‌گاه تمام چشمتان را خط چشم نکشید.

 ۴. رنگ سفید را امتحان کنید: برای باز شدن چشمانتان از خط چشم‌سفید استفاده کنید. استفاده از رنگ سفید یا سایه چشم کرمی سبک در گوشه داخلی چشمتان، فوراً چشمان شمارا درشت می‌کند. در گوشه چشم و روی پلک و بالای چین چشم از رنگ سفید استفاده کنید.

 ۵. مژه‌هایتان را فر کنید: یکی از ساده‌ترین و آسان‌ترین ترفندها برای درشت کردن چشمانتان، فر کردن مژه‌هاست. برای این کار از فر مژه و مقدار زیادی ریمل استفاده کنید.

 

منبع

فیلترها
Sort
display