جستجو

اخبار

۵ قلم‌موی آرایشی ضروری

چهار شنبه, 30 اردیبهشت,1394

همان‌طور که یک نقاش برای خلق یک اثر هنری زیبا به قلم‌موهای مناسب نیاز دارد، هرکسی که آرایش می‌کند نیز به ابزارهای مناسب نیاز دارد. به‌هرحال آرایش، هنر نقاشی صورت است. در کیف آرایش هر زنی باید 5 قلم‌موی آرایشی ضروری وجود داشته باشد.

قلم‌موی کابوکی

قلم‌موهای کابوکی، سرهای گرد و صاف دارند، ضخیم هستند و موهای کوتاه دارند. این قلم‌موها، مفیدترین قلم‌موهای آرایشی هستند. می‌توانند برای زدن فونداسیون خشک، پودر صورت و برنزه کننده مورداستفاده قرار گیرند. بااین‌حال اگر شما از رنگ‌ها و سایه‌های مختلف استفاده می‌کنید، باید برای جلوگیری از مخلوط شدن رنگ‌ها، برای هر کاری یک‌قلم موی کابوکی مشخص داشته باشید.

قلم‌موی رژ گونه

درحالی‌که بسیاری از خانم‌ها برای زدن رژ گونه از قلم‌موهایی با سرگرد استفاده می‌کنند، اما یک‌قلم موی مناسب برای رژ گونه سر بادبزنی شکل دارد. این بدان معنی است که موهای قلم‌مو، درست شبیه یک بادبزن شرقی هستند که دو طرفشان باریک است. برای دستیابی به استخوان‌های گونه بدون خط و رگه، استفاده از این قلم‌مو برای زدن رژ گونه، ضروری است.

قلم‌موی سایه چشم

درحالی‌که انواع مختلفی وجود دارد، اما مهم‌ترین قلم‌موهای سایه چشم، آن‌هایی هستند که نوک‌دار و با سر اسفنجی یا مویی هستند. این نوک‌تیز به شما امکان می‌دهد که هنگام سایه زدن با حرکت جارویی در سراسر پلک چشم، از نزدیک‌ترین قسمت به بینی تا قسمت بیرونی، کنترل مناسبی داشته باشید. قلم‌موهای سایه چشم، اندازه‌های مختلفی دارند. اغلب اوقات، کیت‌های سایه چشم شامل قلم‌موهای سایه چشم نیز هستند.

قلم‌موی خط چشم

درحالی‌که بسیاری از مردم از مدادهای چشم استفاده می‌کنند، قلم‌موهای خط چشم با سرهای زاویه‌دار و مویی کوتاه، بهتر عمل می‌کنند. کنترل مداد چشم، سخت است و خط‌های آن، اغلب بیش‌ازحد کلفت است. در عوض قلم‌موهای خط چشم را می‌توان با سایه چشم پودری یا خط چشم‌های ژله‌ای بکار برد. این ظاهر برای پوشش روزمره، ملایم‌تر و مناسب‌تر است.

قلم‌موی پرداخت

قلم‌موهای پرداخت اصلی، سرهای گرد با موهای بسیار نرم دارند. آن‌ها با قلم‌موهای کابوکی، تفاوت دارند زیرا نوک آن‌ها نه ضخیم است و نه مسطح. اغلب اوقات قلم‌موهای پرداخت به‌عنوان قلم‌موی پودر یا رژ گونه بفروش می‌رسند. به قلم‌موهای پرداخت، قلم‌موهای مخلوط‌کن هم می‌گویند. از این قلم‌موها با پودرهای معدنی یا پودر شفاف کننده برای تثبیت آرایش و ترکیب ملایم رنگ‌ها با یکدیگر، استفاده کنید.

فیلترها
Sort
display