جستجو

اخبار

۶ راه برای جلوگیری از هدر رفتن محصولات آرایشی

پنجشنبه, 03 اردیبهشت,1394

تابه‌حال چند بار با لوازم‌آرایشی نیمه استفاده‌شده در وسایل خودرو به رو شده‌اید؟ بیشتر خانم‌ها حتی قبل از استفاده‌ی کامل از لوازم‌آرایشی خود، به دنبال خرید وسایل جدید هستند که درنتیجه لوازم قدیمی خود را کنار خواهند گذاشت. در این مقاله روش‌هایی برای جلوگیری از به هدر رفتن لوازم‌آرایشی شما گنجانده‌شده است.

قبل از خرید محصولات جدید، لوازم‌آرایشی خود را به اتمام برسانید

یکی از روش‌هایی که از به هدر رفتن وسایل شما جلوگیری می‌کند، این است که از اتمام لوازم‌آرایشی خود اطمینان حاصل کنید. به‌عنوان‌مثال اگر دارای یک مرطوب‌کننده هستید، آن را به‌قدری فشار دهید تا تمام محتویات باقی‌مانده در آن خارج شود. معمولاً اگر محصولی را بدون استفاده نگهداری کنید، بعد از مدتی تاریخ‌مصرف آن خواهد گذشت.

از خرید بیش‌ازحد محصولات آرایشی خودداری کنید

یکی از علت‌هایی که لوازم‌آرایشی قدیمی بدون استفاده باقی می‌مانند، این است که خانم‌ها، انگیزه‌ی بسیاری برای خریدن لوازم جدید دارند. اگر شما یک رژلب قرمز دارید، به‌جای اینکه ۶ رژلب یکرنگ را یکجا تهیه کنید، صبر کنید تا به پایان برسد و سپس رژلب دیگری را از همان رنگ تهیه کنید.

قبل از خرید، محصولات را تست کنید

قبل از خرید، بهتر است نمونه‌ها را امتحان کنید تا از التهاب صورت خود بعد از خرید جلوگیری کرده باشید. همچنین این کار می‌تواند روی تصمیم‌گیری شما تأثیر بگذارد زیرا که ممکن است رنگ محصول را دوست نداشته باشید یا اینکه بارنگ پوست شما سازگاری نداشته باشد. امتحان کردن یک نمونه می‌تواند شمارا از خرید یک محصول نامناسب بازدارد.

از محصولاتی با اندازه‌ی کوچک استفاده کنید

شما معمولاً به هنگام خرید ترجیح می‌دهید محصولاتی با بسته‌بندی بزرگ‌تر را انتخاب کنید. البته برای محصولاتی مانند رژلب و ریمل، اندازه‌های کوچک‌تر وجود ندارند اما برای سایر محصولات می‌توانید از اندازه‌های کوچک‌تری استفاده کنید. به‌عنوان‌مثال اگر می‌خواهید که سایه‌ی چشم خریداری کنید، به‌جای انتخاب یک پالت کامل از یک پالت با دورنگ استفاده کنید تا زودتر به اتمام برسد.

لوازم خود را همیشه بررسی کنید

قبل از خرید لوازم‌آرایشی جدید چک کنید که آیا محصولی مشابه آن در وسایل خوددارید یا خیر.

استفاده از پک‌های آرایشی

برای کسانی که به انواع وسایل آرایشی و بهداشتی علاقه‌ی بسیاری دارند، بهتر است پک‌های آرایشی را خریداری کنند که برای مدت طولانی برای آن‌ها باقی می‌ماند.

 

منبع

فیلترها
Sort
display