جستجو

اخبار

۷ راه داشتن یک لبخند بی‌نقص

یکشنبه, 31 خرداد,1394

هیچ‌چیز تأثیر یک لبخند زیبا را ندارد!عکس‌های سلفی و اشتراک فوری آن‌ها به یک مد زودگذر تبدیل‌شده و یک لبخند آماده برای دوربین بسیار عالی است. کارشناسان می‌گویند هفت راه برای رسیدن به این لبخند وجود دارد.

از مقداری رنگ برنز استفاده کنید تا تضادی بین پوست خود و رنگ دندان‌هایتان به وجود بیاید تا دندان‌های شما روشن‌تر به نظر برسند.

یک لب بالای کامل‌تر؟سعی کنید هنگام لبخند کمی از دندان‌هایتان را نشان دهید،درصورتی‌که لب بالای نازکی دارید سعی کنید به‌گونه‌ای بخندید که لبه دندان‌های بالایتان، لب پایین را لمس نماید.

درصورتی‌که احساس می‌کنید دندان‌های شما درخشندگی لازم را ندارد، می‌توانید پیش از عکس گرفتن کمی با آب مرطوب نمایید تاکمی درخشش دندان‌هایتان بیشتر شود.

از رژ لب قرمز یا صورتی با ته رنگ آبی استفاده کنید تا دندان‌های شما روشن‌تر به نظر برسد.رنگ‌هایی مانند مرجانی یا نارنجی اغلب باعث می‌شود دندان‌ها زرد به نظر برسند.همچنین برای افزودن دلربایی بیشتر به لبخند خود می‌توانید از برق لب زیر رژ استفاده کنید و آماده لبخند باشید.

زمان عکس انداختن،هشت دندان خود را در معرض دید قرار دهید این تعداد مناسبی برای یک لبخند زیباست.

بر اساس شکل صورتتان لبخند بزنید. یک چهره عمودی کشیده با لبخندی که بر جنبه افقی دندان‌ها تکیه می‌کند،بهتر خواهد شد. یک لبخند پهن به چهره‌ای مربع شکل کمک می‌کند تا بیضی‌شکل و متعادل و قلبی شکل به نظر بیاید.

زاویه‌تان را بشناسید و بر اساس آن عمل کنید.به‌عنوان یک ژست عکاسی، سرتان را کج کنید.اکثر مردم چهره یا لبخندی متقارن و همسان ندارند بنابراین درصورتی‌که شما چهره دوربین پسندی ندارید، باید زاویه مناسب خودتان را بشناسید.

فیلترها
Sort
display