جستجو

اخبار

3 مرحله برای داشتن ابروهایی طبیعی و پر

سه شنبه, 30 دی,1393

شاید شما جز آن دسته از افراد نباشید که صبح‌ها به هنگام آرایش از داشتن ابروهایی پر و طبیعی لذت می‌برند، اما نگران نباشید استفاده از لوازم‌آرایشی به شما کمک می‌کند تا ظاهری آراسته، طبیعی و زیبا داشته باشید تنها کافی است با بهترین روش‌های آرایشی آشنایی داشته باشید.


راه‌حل‌های زیادی برای داشتن ابروهایی طبیعی و پرپشت وجود دارد که در ادامه به معرفی یکی از آن‌ها می‌پردازیم. در این روش شما نیاز به مداد ابرو، ژل ابرو و انجام سه مرحله ساده زیر دارید.

در ابتدا شما به موارد زیر نیاز دارید: 
مداد ابرو با نوک‌تیز
شوت ابرو برای شانه زدن و مرتب کردن ابرو
ژل ابروی شفاف (بی‌رنگ)
مرحله اول:
قسمت اول ابرو که نزدیک به بینی می‌باشد را با کمک مداد ابرو از انتهای ابرو با کمک خط‌هایی کوتاه و کمرنگ پر نمایید. مداد ابرو را در جهت رشد ابرو بکشید. و فراموش نکنید که شما می‌خواهید ابروهایی طبیعی داشته باشید.
مرحله دوم:
دم ابرو را با کمک مداد ابرو و کشیدن خط پرکنید اما این بار کمی پررنگ‌تر از مرحله قبلی. با استفاده از این روش ابروهای نزدیک به بینی کم‌پشت‌تر به نظر خواهند رسید که در اصل به‌صورت طبیعی نیز در این قسمت ابرو کم‌پشت‌تر می‌باشد.
مرحله سوم:
در پایان با کمک ژل ابروی بی‌رنگ ابروهای خود را مرتب کنید. بعد به‌آرامی سعی کنید مجدداً آن‌ها را شانه بزنید تا مدل مرتب قبلی کمی نامنظم به نظر برسد در این حالت ابروی شما طبیعی و پرپشت‌تر خواهد بود و از حالت کاملاً خشک درخواهد آمد.

فیلترها
Sort
display