جستجو

اخبار

40 ترفند زیبایی (قسمت اول)

دوشنبه, 19 آبان,1393

1- تضاد ناخن‌ها و پلک‌ها
چشمان سایه زده‌ی خاکستری خود را با ناخن‌هایی با لاک کمرنگ مایل به سفید همراه کنید. این ترکیب بسیار شیکی است، ضمن اینکه نیاز نیست نگران هماهنگی رنگ ناخن خود با لباستان باشید.
2- پوست براق و درخشان
با ترکیب یک برنزه کننده‌ی مایع و کرم سفت‌کننده به بازوان خود مانند الهه‌ای از جنس طلا می‌شوید. با این ترکیب پوستتان موقتاً سفت و درخشان می‌گردد.
3- رنگ چهره
همه‌ی جوش‌های صورتتان را با زیرسازی از طیف زرد بپوشانید تا قرمزی جوش‌ها را خنثی کند. برای با دقت پخش کردن آن از برس زیر ساز چشمی استفاده کنید و گوشه‌های جوش را با نوک انگشتان بمالید تا کاملاً پوشانده شود.


4- موهای پر و طبیعی
برای داشتن موهایی زیبا همراه با کمی ژولیدگی طبیعی، بعدازاینکه سشوار کشیدن موها تمام شد، سشوار را روی درجه سرد قرار دهید، سرتان را بچرخانید و نوک سشوار را به‌طور تصادفی در قسمت‌های مختلف موهایتان بگیرید. هوای خنک در بین موها باعث بیشتر نشان داده شدن حجم موهایتان می‌شود.
5- گونه‌های گلگون
گونه‌هایتان را با رژگونه‌ای به رنگ توت‌فرنگی آرایش کنید. از یک فرچه پرپشت استفاده کنید و آن را به حالت دایره‌های کوچک روی گونه‌هایتان و سپس به سمت اطراف صورت بمالید تا به‌طور یکدست پخش شود.
6- استفاده چندمنظوره از برق لب
یک برق لب صدفی همیشه در کیف آرایش خود داشته باشید، نه‌تنها برای آرایش لب، بلکه برای استفاده بر روی استخوان ابرو و گونه‌ها به‌عنوان هایلایتر.
7- تزیینی دوباره برای موها
یک‌تکه زینت‌آلات براق باعث افزایش زیبایی هر مدل مویی می‌شود. می‌توانید صرفاً از یک سنجاق براق هم استفاده کنید.
8- درخشش صورت
زیرساز صورت را با روشن‌کننده‌ی مایع مخلوط کنید و با انگشت به تمام صورت بمالید. آخر سر، گرد ملایمی از پودر براق به چهره‌تان بزنید.
9- دستان شیرین
ازآنجایی‌که در مجالس با میهمانان دست می‌دهید، کمی از عطرتان را به کف دست‌ها بزنید تا با رایحه‌ای ملایم به آن‌ها خوشامد بگویید.
10- آماده‌سازی پلک‌ها
قبل از هرگونه آرایش چشم، یک زیرساز را بردارید و مقداری از آن را به پلک خود بمالید، قسمت‌های داخلی پلک را کامل بپوشانید تا قرمزی آن‌ها را بگیرد و پایه‌ای باشد برای سایه‌ای که بعد از آن می‌خواهید بر پلک‌هایتان بزنید.

فیلترها
Sort
display