جستجو

اخبار

40 ترفند زیبایی (قسمت سوم)

سه شنبه, 20 آبان,1393

حتما و اطفا دوستاتون رو تگ کنید

1- پاشنه‌های نرم
اگر می‌خواهید کفش‌های پشت‌باز به پا کنید قبل از آن لازم است پاشنه پاهایتان را در حمام داغ با سنگ‌پا بشویید. بعد مقدار زیادی از یک لوسیون مخصوص پا را روی آن بمالید. بهتر است در حین اینکه برای مهمانی خود آماده می‌شوید یک جوراب نخی به پا داشته باشید تا به جذب بهتر لوسیون به پوست پا کمک کند.
2- چشمان گیرا
بهترین مکمل لبان قرمز، چشمانی طلایی و براق هستند. برای درست کردن این چهره، باید با انگشت سایه چرب را به پلک‌هایتان بمالید. اگر پوست خیلی سفیدی دارید، از سایه بژ رنگ استفاده کنید. اگر پوستتان گندمی یا سبزه است از سایه برنز استفاده کنید.
3- خط چشم دلربا
به‌جای استفاده از خط چشم معمولی، از خط چشم‌هایی استفاده کنید که دانه‌های درخشان ریزی دارند. این خط چشم‌ها باعث می‌شوند چشمانتان هر رنگی که باشد، درخشش فوق‌العاده‌ای به خود بگیرد.
4- دم‌اسبی مدل جدید
برای یک مدل موی ساده و درعین‌حال بسیار شیک، موهایتان را به سمت بالای سرتان شانه کنید. سپس آن را به شکل دم‌اسبی ببندید. حالا یک تکه از مو را در بیاورید و آن را به دور کشی که با آن موها را بسته‌اید بپیچید و انتهای این تکه مو را با یک سنجاق زیرموها پنهان کنید.

5- چهره زیبا در عکس
وقتی با دوربین عکس می‌گیرید مراقب باشید فلاش آن باعث نشود تمام‌صورتتان براق نشان داده شود. باید حواستان باشد که قبل از آرایش کردن به بینی و پیشانی‌تان (T zone) لوسیون چرب نزنید زیرا در این صورت این قسمت از صورتتان در تمام عکس‌ها به طرز ناخوشایندی برق خواهد زد.
6- درخشش بدن
برای اینکه به بدنتان درخششی جذاب در یک‌لحظه اعطا کنید، یک قوطی اسپری را با روغن بدن پر کنید و به میزان کم به بدن خود اسپری کنید.
7- وسیله مفید برای سرکار
برای مواقعی که از سر کار به‌جایی دعوت می‌شوید می‌توانید یکی از لوازم مفید برای آرایش مو را در محل کارتان داشته باشید. اگر موهایتان حالت دار است، بهتر است کرم مو بردارید، اگر موهایتان صاف است سرم مو و برای موهای کوتاه یک ژل بهترین انتخاب است.
8- انتخاب محل عطر زدن
قبل از اینکه برای رفتن به سر کار آماده شوید به لباس‌های زیرتان عطر بزنید. این کار باعث می‌شود بعد از لباس پوشیدن این رایحه به‌تمامی لباس‌هایتان سرایت کند و شما را از حمل کردن عطر در تمام طول روز بی‌نیاز می‌کند.
9- تجدید آرایش
اگر در اواسط روز آرایشتان نیاز به تجدید دارد احتیاجی به شستن صورت نیست. کافی است یک کرم مرطوب‌کننده صورت ملایم را بر روی آرایش صورتتان بمالید، این کار بلافاصله باعث می‌شود چهره تازه به نظر بیاید، حالا می‌توانید کمی آرایشتان را ترمیم کنید.
10- درست کردن موها
اگر از قبل می‌دانید که بعدازظهر بعد از کار، برنامه بیرون رفتن دارید، صبح کمی زودتر بیدار شوید و موهایتان را سشوار بکشید. بدین ترتیب مطمئن می‌شوید که تا عصر به هم نمی‌ریزد و چه بخواهید موها را بالا بدهید یا اطراف صورتتان بریزید خوش‌حالت خواهند بود.

فیلترها
Sort
display