جستجو

اخبار

۵ نکته ضروری برای آرایش صبح (قسمت اول)

شنبه, 02 اسفند,1393

صبح شده و مدتی از به صدا درآمدن زنگ ساعت گذشته است و شما هنوز بیدار نشده‌اید، تنها نیم ساعت فرصت دارید تا آماده شوید و به سرکار بروید. محدودیت زمانی که برای آماده شدن دارید دلیل آن نیست تا با چهره‌ای نامرتب به سرکار بروید پس ازاین ۵ روال روزانه برای آرایش صبح‌ها استفاده کنید تا حتی اگر روزی خواب ماندید بازهم بدون نگرانی با طراوت و آراسته روز خود را شروع کنید.
۱- مرتب کردن لوازم مهم
در کنار اهمیت به نظم آرایشتان نگهداری مرتب از وسایل آرایش نیز ضروری است. لوازم‌آرایشی را که هر روز از آنها استفاده می‌کنید در یک کیف آرایشی در مکانی مشخص به همراه شوت‌هایتان نگهدارید. با این روش اگر روزی عجله داشتید شما از جای تمامی وسایل خود اطلاع دارید و به راحتی از آنها استفاده می‌کنید.
۲- استفاده همیشگی از نرم‌کننده
نرم کردن هر روز پوست صورتتان در صبح‌ها بهترین کاری است که می‌توانید انجام دهید. اگر روزی بسیار زمان کمی داشتید کمی نرم‌کننده به صورتتان بزنید و بعدازآن مقدار کمی روشن‌کننده بزنید با این روش پوست شما مرطوب خواهد شد و تمام طول روز صورت شما خواهد درخشید. اگر هم می‌خواهید یک‌قدم جلوتر باشید صبح پس از بیدار شدن از خواب یک لیوان آب گرم به همراه لیمو نوش جان کنید تا به عملیات آبرسانی به پوستتان کمک نمایید.
۳- انتخاب رنگهای خنثی برای لب
روزهایی که وقت ندارید، به سراغ استفاده از رژلب قرمز نروید. در زمان استفاده از رژلب‌های پررنگ حتماً باید حواستان به خط‌ها و شکل درست لب‌ها باشد. در چنین مواقعی از رژلب‌هایی بارنگ‌های خنثی استفاده نمایید که نیازی به استفاده از خط لب ندارند و با کمک انگشتتان می‌توانید رژ را بر روی لبتان مرتب نمایید.

فیلترها
Sort
display