جستجو

اخبار

8 نکته که مردان جذاب باید بدانند

چهار شنبه, 14 آبان,1393

اول- رنگ و مدل ته‌ریش و ریش بر روی جذابیت و سن‌وسال آقایان تأثیر بسیار زیادی دارد. اگر خودتان احساس می‌کنید و یا اطرافیانتان به شما گوشزد می‌کنند که چهره شما با ته‌ریش و ریش زیبایی خود را از دست می‌دهد و یا سن‌وسال شما را بیشتر نمایان می‌کند، سعی کنید هرروز صبح اصلاح کامل انجام دهید تا در انتهای روز با این مشکل روبه‌رو نشوید.

 

دوم- سعی کنید از محصولات مراقبتی آب‌رسان و مرطوب‌کننده مانند کرم‌ها و لوسین‌ها بیشتر استفاده کنید. پوست صورت آقایان هم به‌اندازه خانم‌ها در معرض مشکلات پوستی قرار دارد و چین‌وچروک برای آن‌ها نیز به وجود می‌آید. پس به سلامت پوست صورت خود بیشتر توجه کنید.

سوم- برای شستشوی صورت از آب و صابون استفاده ننمایید چون پوستتان را خشک می‌کند. یک محلول یا ژل شستشوی صورت آقایان برای خود تهیه کنید تا همواره پوست شما سالم و با طراوت بماند.

چهارم- به وجود آمدن پف زیر چشم یکی از نشانه‌های بارز استراحت کم است. پس حتماً هفت الی هشت ساعت خواب را در برنامه روزانه خود بگنجانید.

پنجم- اگر خواستید به صورت موضعی و مقطعی پف زیر چشم خود را از بین ببرید، از نزدیک‌ترین داروخانه، یک پماد هیدروکورتیزون معمولی برای پوست دور چشم تهیه نموده و به‌صورت نقطه‌نقطه و با ضربه‌های آرام بر روی این قسمت استفاده کنید. مشاهده خواهید نمود که به‌سرعت میزان این پف‌ها کاهش خواهد یافت.

ششم- وقتی در معرض مستقیم آفتاب قرار دارید حتماً از عینک آفتابی استفاده نمایید تا در اطراف چشمانتان چین‌وچروک به وجود نیاید.

هفتم- بلافاصله پس از اصلاح از کرم مرطوب‌کننده استفاده کنید تا از سوزش پوست و بروز حساسیت و قرمزی جلوگیری کند.

هشتم- حتماً در بازه‌های زمانی مشخص و کوتاه موهای داخل و روی بینی خود را با ابزار مناسب کوتاه کنید.

فیلترها
Sort
display