جستجو

می‌رویم اما ایمان داریم برمی‌گردیم

می‌رویم اما ایمان داریم برمی‌گردیم

اولین فروشگاه تخصصی محصولات سلامت و زیبایی بودیم ولی قرار نبود میسلند فقط یک فروشگاه بماند، قرار بود بخشی از سبک زندگی امروزی من و شما شود، با سرمایه‌ اندک ولی مستقل خودمان شروع کردیم و امیدوار بودیم که به کمک این بخش و درآمد حاصل از آن سایر فازها را توسعه دهیم ولی متاسفانه در خانه اول ماندیم البته خانه‌ای که بزرگترین در میان رقبای خود بود.

مطمئنا خیلی قصور داشتیم، عدم اشراف به تمام ابعاد فعالیت‌مان، کمبود سرمایه انسانی و مالی و از همه مهمتر فقدان ثبات اقتصادی هر روز و هر روز ما را از آنچه می‌خواستیم دور و دورتر می‌کرد تا جایی که دیگر حتی استانداردهای خودمان را نیز زیر پا گذاشتیم و کیفیت خدمات‌مان چیزی نبود که بنا داشتیم ارائه دهیم.

در روزگاری که یک فروشگاه اینترنتی، دانش‌بنیان محسوب می‌شد و دیگری اصلا استارتاپ به حساب نمی‌آمد! دست کمک به سوی فعالان این حوزه دراز کردیم ولی یاری ندیدیم.

گاهی از سوی واردکنندگان و بعضا تولید‌کنندگان پیشنهاد سرمایه‌گذاری می‌شد ولی می‌خواستیم میسلند، میسلند بماند، فضایی بی‌طرف که همه‌ی کالاها را فارغ از عنوان‌شان نقد منصفانه می‌کند و نهایتا محصولی مرغوب را به دست مخاطبان خود می‌رساند و نه صرفا یک فرصت بازارسازی و بازاریابی برای یک مجموعه و یا برند باشد.

با تمام این مشکلات امیدوارانه ادامه دادیم تا اینکه متاسفانه محدودیت‌های اعمال شده در زمینه واردات محصولات سلامت و زیبایی و عدم موجودی کالا در شرایطی که کالاهای قاچاق و تقلبی به وفور در شبکه‌های اجتماعی بدون هیچگونه نظارت و پرداخت مالیات عرضه می‌شود... چاره‌ای جز تعطیلی، آن هم در آستانه‌ی هفتمین سال فعالیت‌، برایمان باقی نگذاشت.
از اینکه در تمام این مدت با ما همراه بودید به خود می‌بالیم و امیدواریم کاستی‌های‌مان را ببخشید.
می‌رویم اما ایمان داریم که روزی با دستی پر بازخواهیم گشت.
ارادتمند شما
تیم میسلند

در مورد این مطلب نظری دارید؟
نظرها
1398/06/16 19:54
سلام
از شنیدن این خبر خیلی متاسف شدم ، من در تمام این مدت بهترین سرویس رو از شما گرفتم و اگر صحبت از کاستی می کنید نشان خضوع و فروتنی شماست . امیدوارم‌هر چه زودتر برگردید.
1398/06/17 23:46
محصولاتی که سفارش دادیم پس چی میشه
1398/06/20 12:05
سلام.
کیانوش جان این نهایت لطف شماست نسبت به مجموعه میسلند. ما هم امیدواریم بتونیم با قوایی تازه در آینده نزدیک در کنار شما باشیم.
رسول جان
سفارش های ثبت شده ارسال خواهند شد. در صورتی که به هر دلیلی قادر به ارسال مرسوله نباشیم، سفارش کنسل میشه و اگر وجهی پراخت شده باشه، عودت داده خواهد شد. جای نگرانی نیست....
1398/06/26 01:49
وایییییییی نههههههه اشکم درومده پس من از کی خرید کنم دیگه شما بهترین سایت لوازم ارایشی  بهداشتی بودین چراااا تعطیل کنین ....تکلیف ما مشتریاتون چ میشه پس
1398/06/26 01:50
نه سایتتون خیلی خوبه شوکه شدم نبندین سایتو .....بهترین برنها اینجا بود من اصلا دغدغه نداشتم خیلی ناراحتم خیلی خیلی
1398/06/27 09:21
بهترین سایت آرایشی و بهداشتی که از نظر کیفیت محصولات و اصالت کالا مورد تایید همه هست . امیدوارم تجدید نظر کنید و ادامه بدید .
1398/06/29 16:53
امیدوارم خیلی زود برگردید
1398/07/01 07:55
سلام خیلی متاثر کننده بود که این خبر رو شنیدم . به نظرم با تغییرات میشه به کارتون ادامه بدین . به عنوان مثل در زمینه تولید محتوا و یا فروش C2C وارد بشین . خیلی از فروشگاه ها مثل دیجی کالا یا بامیلو مثل شما بودن ولی با تغییرات دوباره تونستن شروع کنن. شما هم میتونید اگر کمکی در تولید محتوا خواستین من در خدمتتون هستم .
1398/07/08 19:41
یادمه اولین باری که میسلندرودیدم خوشحال شدم چون برندهای خیلی خوب ومطرح دنیادراینجاموجودبودتنوع محصولات زیادبودبهترین برند های محصولات تخصصی بهداشتی آقایان موجودبودکه درکمترفروشگاهی دیده می شدمن ازاون اوایل مشتری شمابودم وهمیشه ازمشاوره وخریدمحصولات ازفروشگاه میسلندلذت بردم و راضی بودم راستش ازاینکه داریدخداحافظی می کنیدناراحت شدم ای کاش چنین نمی شد.براتون آرزوی موفقیت دارم امیدوارم هرچه زودتروباقدرت ترازقبل شروع به فعالیت کنید.
1398/07/08 21:47
خیلی متاسفم از این بابت امیدوارم مشکلات شما مرتفع بشه و با قدرت برگردید
الان امکان خرید از سایت وجود داره؟
1398/08/19 12:23
از اینکه یک ایرانی از میان مردم خودش خداحافظی می کنه ناراحتم کاش ایرانم جای بهتری برای فرزندانش بود!
اینکه شما در فعالیت دیگری موفق باشین امیدم است.
1398/09/06 13:57
متاسفم 😔😔😔😔😔
فیلترها
Sort
display