جستجو

می‌رویم اما ایمان داریم برمی‌گردیم

می‌رویم اما ایمان داریم برمی‌گردیم

اولین فروشگاه تخصصی محصولات سلامت و زیبایی بودیم ولی قرار نبود میسلند فقط یک فروشگاه بماند، قرار بود بخشی از سبک زندگی امروزی من و شما شود، با سرمایه‌ اندک ولی مستقل خودمان شروع کردیم و امیدوار بودیم که به کمک این بخش و درآمد حاصل از آن سایر فازها را توسعه دهیم ولی متاسفانه در خانه اول ماندیم البته خانه‌ای که بزرگترین در میان رقبای خود بود.

مطمئنا خیلی قصور داشتیم، عدم اشراف به تمام ابعاد فعالیت‌مان، کمبود سرمایه انسانی و مالی و از همه مهمتر فقدان ثبات اقتصادی هر روز و هر روز ما را از آنچه می‌خواستیم دور و دورتر می‌کرد تا جایی که دیگر حتی استانداردهای خودمان را نیز زیر پا گذاشتیم و کیفیت خدمات‌مان چیزی نبود که بنا داشتیم ارائه دهیم.

در روزگاری که یک فروشگاه اینترنتی، دانش‌بنیان محسوب می‌شد و دیگری اصلا استارتاپ به حساب نمی‌آمد! دست کمک به سوی فعالان این حوزه دراز کردیم ولی یاری ندیدیم.

گاهی از سوی واردکنندگان و بعضا تولید‌کنندگان پیشنهاد سرمایه‌گذاری می‌شد ولی می‌خواستیم میسلند، میسلند بماند، فضایی بی‌طرف که همه‌ی کالاها را فارغ از عنوان‌شان نقد منصفانه می‌کند و نهایتا محصولی مرغوب را به دست مخاطبان خود می‌رساند و نه صرفا یک فرصت بازارسازی و بازاریابی برای یک مجموعه و یا برند باشد.

با تمام این مشکلات امیدوارانه ادامه دادیم تا اینکه متاسفانه محدودیت‌های اعمال شده در زمینه واردات محصولات سلامت و زیبایی و عدم موجودی کالا در شرایطی که کالاهای قاچاق و تقلبی به وفور در شبکه‌های اجتماعی بدون هیچگونه نظارت و پرداخت مالیات عرضه می‌شود... چاره‌ای جز تعطیلی، آن هم در آستانه‌ی هفتمین سال فعالیت‌، برایمان باقی نگذاشت.
از اینکه در تمام این مدت با ما همراه بودید به خود می‌بالیم و امیدواریم کاستی‌های‌مان را ببخشید.
می‌رویم اما ایمان داریم که روزی با دستی پر بازخواهیم گشت.
ارادتمند شما
تیم میسلند

در مورد این مطلب نظری دارید؟
نظرها
1398/06/16 19:54
سلام
از شنیدن این خبر خیلی متاسف شدم ، من در تمام این مدت بهترین سرویس رو از شما گرفتم و اگر صحبت از کاستی می کنید نشان خضوع و فروتنی شماست . امیدوارم‌هر چه زودتر برگردید.
1398/06/17 23:46
محصولاتی که سفارش دادیم پس چی میشه
1398/06/20 12:05
سلام.
کیانوش جان این نهایت لطف شماست نسبت به مجموعه میسلند. ما هم امیدواریم بتونیم با قوایی تازه در آینده نزدیک در کنار شما باشیم.
رسول جان
سفارش های ثبت شده ارسال خواهند شد. در صورتی که به هر دلیلی قادر به ارسال مرسوله نباشیم، سفارش کنسل میشه و اگر وجهی پراخت شده باشه، عودت داده خواهد شد. جای نگرانی نیست....
فیلترها
Sort
display