جستجو

شرایط ارسال وعودت

سفارشات مربوط به شهر تهران (مناظق 20 گانه شهری)، درصورتی که کمتر از مبلغ 100 هزار تومان باشند، شامل هزینه حمل 6000 تومانی هستند و سفارشات بالاتر از این مبلغ به صورت رایگان ارسال خواهند شد.

سفارش‌های مربوط به مناطق 21 و 22 تهران و همچنین سایر شهرهای استان تهران، درصورتی که کمتر از 150 هزار تومان باشند، شامل هزینه ارسال 8900 تومانی خواهند بود و در صورتی که بالای این مبلغ باشند به صورت رایگان ارسال خواهند شد.

سفارشات شهرستانی که مجموع مبلغ قابل پرداخت آن‌ها بالاتر از 150 هزار تومان باشد، مشمول حمل رایگان خواهند بود و سفارشات کمتر از این مبلغ، شامل هزینه حمل 9900 تومانی خواهند شد. لازم به ذکر است که تفاوتی در مدت زمان ارسال سفارش‌ها وجود ندارد.

هدف اصلی فروشگاه میسلند ایجاد رضایت خاطر مشتریان می‌باشد، از این رو کالاهای خریداری شده از این فروشگاه، در صورت باز نشدن بسته بندی و عدم مخدوشی یا پارگی هولوگرام میسلند، بدون اتلاف وقت و گذراندن مراحل پیچیده اداری تا 15 روز بدون چون و چرا قابل تعویض و یا استرداد وجه می‌باشد و مشتری صرفا هزینه ارجاع کالا به فروشگاه را خواهد پرداخت.

همچنین با توجه به اینکه اطمینان از سالم بودن هر کالای خریداری شده نیاز به زمان دارد، محصولات خریداری شده از فروشگاه میسلند بر اساس شرایط زیر تا 15 روز قابل استرداد وجه و یا تعویض می‌باشد؛

  • پس از باز شدن بسته بندی محصول خریداری شده، مشخص گردد که محصول دچار مشکلات فنی، مستعمل و یا اختلال در کارکرد باشد.
  • محصول خریداری شده فاسد و یا تاریخ گذشته باشد.
  • محصول خریداری شده با محصول نمایش داده شده در فروشگاه دارای مغایرت باشد.
    • بدیهی‌ست رنگ محصولات در نمایشگرهای مختلف، متفاوت خواهد بود به همین دلیل مغایرت رنگ در صورتی که در یک خانواده رنگ (به عنوان مثال قرمز و سرخابی) باشد مشمول شرایط فوق نخواهد شد.
    • لازم به ذکر است در برخی موارد احتمال تغییرات جزئی در نوع و رنگ بسته‌بندی محصولات این حوزه، بنا به سیاست‌های بازاریابی شرکت‌های تولید کننده و همچنین ایجاد تنوع، وجود دارد که این امر اجتناب ناپذیر است، اما ما به شما این اطمینان را می‌دهیم که سفارش ارسالی دقیقاً محصول انتخاب شده از جانب شما و تولیدی برند مد نظر خواهد بود.

 

با توجه به شرایط مذکور، چنانچه کالای شما، مشمول شرایط تعویض یا استرداد هزینه باشد آن را با تمامی لوازم جانبی و بسته بندی صحیح (در صورت باز شدن) به آدرس فروشگاه میسلند ارسال نمایید تا در اسرع وقت متخصصان ما به مشکل رسیدگی و پس از تایید با هماهنگی لازم کالای مشابه را ارسال و یا درصورت نیاز مبلغ پرداختی مسترد گردد. بدیهی است در صورت محرز گشتن مشکل محصول، هزینه ارسال و ارجاع بر عهده شرکت میسلند، و در غیر این صورت بر عهده مشتری خواهد بود.

 

فروشگاه میسلند هیچگونه مسولیتی در قبال خسارتهای ناشی از حمل و نقل بر عهده نخواهد داشت و مشتری می‌تواند در صورتی که کالای تحویلی به صورت واضح دارای صدمات ناشی از حمل و نقل باشد (ضربه خوردن، ساییدگی و ...) آن را تحویل نگیرد و فروشگاه میسلند صرفا به جهت رفاه حال مشتریان از طریق مبادی پیگیر موضوع را بررسی نموده و خسارت ناشی از آن را اخذ خواهد نمود و درصورت تمایل مشتری کالای مشابه مجددا ارسال و یا مبلغ پرداختی مسترد خواهد شد. لازم به ذکر است استرداد وجوه، فقط از طریق حساب بانکی و حداکثر تا 48 ساعت امکان پذیر خواهد بود.

 

راهنمای ثبت درخواست عودت:

جهت ثبت درخواست عودت می‌توانید از منوی کاربری خود، درخواست عودت برای کالای مورد نظر بدهید.

 برای ارسال درخواست عودت، ابتدا از طریق نوار خاکستری بالای سایت، بر روی نام کاربری خود کلیک کنید تا وارد پنل کاربری خود بشوید. در قسمت حساب کاربری من، بر روی گزینه سفارش‌ها کلیک کنید تا لیست سفارش ها برای شما نمایان بشود. در این صفحه، تمام سفارش های گذاشته شده توسط شما نشان داده می‌شود. برای ارسال درخواست عودت سفارش، بر روی دکمه مورد نظر کلیک کنید.

 لازم به ذکر است این دکمه تنها برای سفارش‌هایی که تکمیل شده باشند و 15 روز از زمان تکمیل شدن سفارش نگذشته باشد نشان داده خواهد شد.

 

(برای دیدن تصویر در اندازه واقعی بر روی عکس کلیک کنید)

 

پس از انتخاب دکمه عودت سفارش، در صفحه جدید محصولات خریداری شده در سفارش مورد نظر به شما نمایش داده می‌شوند. در جلوی هر محصول، تعداد کالای درخواستی برای عودت (در صورت خرید بیش از یک قلم از هر محصول) به شما نمایش داده خواهد شد. ویژگی هر محصول (رنگ، سایز، نوع گارانتی...) در صورت وجود در زیر نام همان محصول نشان داده خواهد شد.

درخواست عودت 2

(برای دیدن تصویر در اندازه واقعی بر روی عکس کلیک کنید)

پس از انتخاب محصولات، در فرم پایین صفحه علت عودت سفارش (کالا با کالای سفارشی شما یکسان نیست، شما به اشتباه این سفارش را دادید، مشکلی در مورد سفارش شما وجود دارد)، عملیات مورد نظر (تعمیر، تعویض، خریدمجدد،عودت وجه) و توضیحات در مورد محصولات مورد نظر را وارد کنید و سپس بر روی دکمه ثبت درخواست عودت کلیک کنید.

 

پس از ثبت درخواست، منتظر تماس همکاران ما باشید.

 

فیلترها
Sort
display